ᐈ Як обрати Теплу Електричну Підлогу - Яка тепла підлога краще
Пн-Пт, 9:00 - 18:00(063) 499-77-42(066) 444-30-18  (098) 444-30-18Заказать звонок
Получить консультацию

Оставьте Ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с Вами в ближайшее рабочее время для решения Вашего вопроса.

Ваш телефон
Ваш телефон*
Ваше имя
Ваше имя

* - Поля, обязательные для заполнения

Сообщение отправлено
Ваше сообщение успешно отправлено. В ближайшее время с Вами свяжется наш специалист
Закрыть окно
Закрыть окно
Интернет-магазин Инхит
Як вибрати електричну теплу підлогуВ даній статті ви дізнаєтесь, як правильно обирати електричну теплу підлогу. Скористайтесь простим онлайн інструментом і отримайте готове рішення.Як вибрати електричну теплу підлогуЯк вибрати електричну теплу підлогу

Сьогодні тепла підлога вже не є предметом розкоші, як це було ще кілька років тому. А факт, що в будинку з теплою підлогою дійсно живеться комфортніше вже не потребує доказів. Практично всі нові споруди обладнуються підлогою, що обігріваються. Якщо Ви постали перед відповідальним процесом вибору електричної теплої підлоги , то дана стаття саме для Вас.

Процес вибору електричної підлоги ускладнюється тим, що покупцеві необхідно одночасно врахувати кілька вирішальних факторів.

Досить часто люди не маючи досвіду в цій ніші допускають ключові помилки при виборі електричної підлоги , не враховуючи до кінця всі нюанси.

Основна складність полягає в тому, що при виборі електричної підлоги потрібно враховувати не тільки технічні характеристики, а й експлуатаційні.

Щоб спростити врахування всіх технічних і експлуатаційних нюансів, ми підготували для Вас простий онлайн калькулятор для вибору електричної підлоги . Просто виберіть зі списку запропонованих варіантів відповіді на кілька запитань і отримайте миттєві рекомендації про те, яку електричну теплу підлогу краще вибрати.

Види електричної теплої підлоги - яка краще

Відразу варто відзначити, електричною - називають теплу підлогу на основі нагрівальних кабелів. Це умовна назва. Так як плівкова (інфрачервона) підлога також працює від електрики.

Однак у плівкової і кабельної підлоги - принципово різний тип нагріву.

Забігаючи наперед відзначимо, що плівкова тепла підлога краще ніж кабельна і її рекомендується використовувати всюди, де це допускається. Там де не можна застосувати плівкову - вибирайте електричну кабельну теплу підлогу .

1. Кабельна електрична тепла підлога

Це така тепла підлога нагрівальним елементом у якої є резистивний кабель.

У більшості випадків нагрівальні кабелі продаються вже готовими відрізаними секціями певної довжини. Кабель розкладається на підлозі у вигляді "змійки" на певній відстанні (кроком) між сусідніми витками. Залежно від довжини виробу і обраного кроку укладання буде залежити і площа теплої підлоги .

Електричну кабельну підлогу вибрати слід у випадках укладання обігріву під шар піщано-цементної стяжки або під плитку.

вибір електричної теплої підлоги - нагрівальний кабель
нагрівальний мат

2. Нагрівальний кабельний мат

Це різновид вище описаного кабельної теплої підлоги. Дані вироби були створені, щоб спростити і прискорити процес монтажу теплої підлоги.

Відмінність нагрівальних матів від кабельних підлог полягає в тому, що тут кабель вже зафіксовано на склосітці з певним кроком (7.5 - 10 см).

Крім того кабель, який використовується в нагрівальних матах має знижений діаметр 2.5 - 4 мм . Укладаються такі вироби безпосередньо під плитку в плитковий клей і ніяк не впливають на зміну висоти фінішного підлогового покриття.

3. Інфрачервона тепла підлога

Це порівняно новий вид електричної підлоги вибирати який слід при облаштуванні підлогового обігріву під ламінат, лінолеум, ковролін, паркетну дошку.

Також в деяких випадках допускається монтаж такої обігріваємої підлоги під цементну стяжку і кахельну плитку , докладніше про це читайте нижче.

Нагрівальним елементом тут служить ультратонкая карбонова плівка. За рахунок великої рівномірної площі теплопередачі ККД такої підлоги значно вище ніж у електричної, однак застосовувати її можна не скрізь.

Не рекомендується укладати нагрівальну плівку в приміщеннях з підвищеною вологістю.

вибір електричної теплої підлоги - нагрівальний кабель

Можна довго і багато розписувати про кожен тип теплої електричної підлоги . У кожного з них є, як явні переваги , так і незначні недоліки . Що б спростити загальний процес розуміння яку теплу підлогу краще вибрати , зведемо всі експлуатаційні характеристики в одну таблицю.

Параметр / Тип Електрична підлогаПлівкова підлога
Вартість монтажу низька ~ 4$/м2 низька ~ 4$/м2
Долвговічність 15 - 25 років 10 – 50 років
Надійність 40% 80%
Ремонтопригодність низька висока
Час нагрівану і охолодження середній короткий
Економічність середня висока
Сумісність
З чистовими покриттями повна часткова
З вологими приміщеннями повна не сумісний
З меблями не рекомендується заборонено
Шум під час роботи відсутній відсутній

Розберемо деякі ключові моменти:


 • Люди часто не розуміють, різницю між довговічністю і надійністю :
  Довговічність - це заявлений термін служби обладнання, який вимірюється в роках, а
  Надійність - це відносний показник, який вимірюється у відсотках (%) і показує, скільки теплих підлог дійсно доживає до кінця заявленого терміну експлуатації.
 • Наступний показник, який слід виділити на користь плівкової підлоги - це їх ремонтопридатність (при укладанні під легкі підлогові покриття).
 • Чи не маловажливим є також параметр економічності роботи. Саме завдяки цьому параметру жителі України і Києва вибирають електричну теплу підлогу на основі нагрівальної плівки.
 • Показником, по якому плівкова підлога програє за всіма позиціями кабельній - є її не сумісність з вологими приміщеннями. Саме тому, професіонали рекомендують встановлювати плівковe підлогу всюди де це можливо, і тільки якщо умови приміщення не підходять - використовувати кабельну підлогу.

Як вибрати теплу підлогу електричну

Виберіть відповіді зі списку і отримайте миттєві рекомендації по вибору електропідлоги під свій випадок.


Приміщення:
Напольне покриття:
Далі
Тепла підлога буде використовуватись, як:
Чи є можливість, підняти рівень підлоги мінімум на 5 см ?
Назад
Далі
В якому ціновому сегменті Ви вибираєте електричну теплу підлогу ?
Назад
Далі

За вибраних вами параметрам рекомендуємо вибрати електричну теплу підлогу на основі стандартної смугастої інфрачервоної плівки . Дане рішення буде мати максимальний ККД обігріву і мінімальну вартість обладнання.

Зауважте, не всі смугасті плівки мають однакову якість. Щоб розібратися в чому в них різниця, прочитайте цю статтю.

вибір електричної теплої підлоги

За вибраних вами параметрам рекомендуємо вибрати електричну теплу підлогу на основі саморегулівної нагрівальної плівки . Дане рішення буде мати максимальний ККД обігріву, не велику вартість і високу надійність.

Зверніть увагу, саморегульовані ІК-плівки більш витривалі ніж інші аналоги за рахунок того, що здатні знижувати температуру нагрівання в локальних місцях перегріву теплої підлоги.

вибір електричного плівкового теплої підлоги

За заданим вами параметрам рекомендуємо вибрати електричну теплу підлогу на основі суцільної нагрівальної плівки . Дане рішення буде мати високий ККД обігріву, велику довговічність (від 50 років), а також високу надійність.

Зверніть увагу, преміум плівки більш витривалі ніж інші аналоги за рахунок того, що мають додаткові уретанові захисні шари. Також таку плівку можна різати по діагоналі. Карбонова нагрівальна паста тут нанесена суцільним шаром.

вибір електричного плівкового теплої підлоги це просто

Незаперечною перевагою електричної плівкової теплої підлоги є її простота і легкість монтажу.

У нашому магазині ви можете купити готовий комплект плівкової підлоги під ламінат буквально в кілька кліків.


Незаперечною перевагою електричної плівкової теплої підлоги є її простота і легкість монтажу.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити готовий комплект плівкової підлоги під лінолеум буквально в кілька кліків.


Також по заданим параметрам Вам добре підійдуть алюмінієві нагрівальні мати. Це надійне довговічне рішення на основі ультратонкого нагрівального кабелю.

Перевагою такої електричної підлоги є швидкий монтаж, заводське підключення мережевого шнура до нагрівачів, а також наявність заземлительного екрану по всій площині.

як вибрати електричний алюмінієвий мат

Про те, як монтувати теплу підлогу під ламінат, читайте тут


Про те, як монтувати теплу підлогу під лінолеум, читайте тут


У разі якщо у вас є можливість підніматися по рівню підлоги, Ви можете вибрати електричну теплу підлогу на основі нагрівального кабелю який заливається в цементну стяжку.

Після установки такої підлоги, лінолеум кладеться на бетон без будь-яких додаткових підкладок (щоб мінімізувати втрати тепла при його проходженні).

Після установки такої підлоги, плитка укладається на шар цементної стяжки, яка знаходиться над гріючим кабелем.

Важливо! Для нежитлових приміщень допускається укладання одножильних нагрівальних кабелів . Вартість таких виробів нижча на 25% ніж двожильних.

Нагрівальні кабелі такого класу мають діаметр від 6 до 9 мм. Кріпляться до монтажної кабельної стрічки і розкладаються на поверхні змійкою з певною відстанню (кроком) між сусідніми витками. Детальніше про монтаж тут .

Висота ценметного шару зверху над нагрівальним кабелем повинна бути не менше 3 см. Також рекомендуємо додатково армувати стяжку склосіткої або зварною металічною сіткою.

В асортименті нашого магазину присутня велика кількість різних нагрівальних кабелів. Про те як правильно вибрати довжину і крок укладання нагрівального кабелю читайте тут .

як вибрати електричну теплу підлогу київ

Якщо ви на етапі ремонту, коли підлога залита стяжкою "в нуль" і вибрати електричну теплу підлогу під стяжку можливості немає, на допомогу приходять нагрівальні мати і тонкі нагревательине кабелі .

Товщина таких виробів дорівнює 2.5 - 4 мм, що фактично ніяк не відображається на піднятті рівня фінішного підлогового покриття.

Дані вироби укладаються безпосередньо в шар плиткового клею. Різниця між матом і тонким кабелем в тому - що мат, це той же тонкий кабель, але вже закріплений на склосітці з певним кроком. Це дуже сильно спрощує процес монтажу.

Однак якщо геометрична форма підлоги , де планується укладання обігріву занадто складна, рекомендуємо вибирати тонкий нагрівальний кабель .

нагрівальний електричний кабельний мат

 • До бюджетних електричних підлог можна віднести такі моделі:
 • ThermoGreen (Южна Корея), IN-THERM ECO (Чехія), GrayHot (Україна)

 • До середнього цінового сегменту "ціна-якість" можна віднести такі моделі нагрівальних кабелів:
 • FENIX (Чехія), IN-THERM (Чехія), Woks (Україна)

 • Якщо ви вибираєте теплу електричну підлогу високої якості , то вам підійдуть такі бренди:
 • Hemstedt (Германія), Nexans (Норвегія), Devi (Україна)

Також обраним Вами параметрами задовольняє преміум нагрівальна плівка.

Вибрати електричну підлогу під плитку на основі нагрівальної плівки можна лише в приміщеннях без підвищеного рівня вологості.

Встановлені Вами параметри відповідають даному критерію.

Плівкова підлога набагато економічніша ніж кабельна, однак монтаж такої електроустановки вимагає спеціальних навичок.

нагрівальний електричний плівковий мат

Також вибрані Вами параметри задовольняють нагрівальну плівку за технологією укладання під стяжку.

Така тепла підлога вигідніше з точки зору енергоефективності проте її можна використовувати лише в приміщеннях без підвищеного рівня вологості.

Встановлені Вами параметри відповідають даному критерію.

Плівкова підлога набагато економічніша ніж кабельна, однак монтаж такої електроустановки вимагає спеціальних навичок.

тепла підлога під стяжку

Зверніть увагу, щоб використовувати обрану електричну теплу підлогу в якості основного опалення необхідно заповнити нагрівальним елементом не менше 70% від загальної площі підлоги. Також рекомендуємо вибирати потужність теплої електричної підлоги не нижче ніж 180 Вт / м 2 .


Для використання обраної електричної підлоги в якості додаткового джерела тепла укладіть нагрівальні елементи на ділянках підлоги, де потрібен комфортний підігрів, не опираючись на будь-які пропорції і теплові розрахунки. Тут ми рекомендуємо вибирати потужність теплої електричної підлоги в діапазоні 80 - 150 Вт / м 2 .


УВАГА!
Обраний вами тип приміщення не сумісний з заданим покриттям підлоги.

Ми категорично не рекомендуємо укладати такий тип підлогового покриття в це приміщення.

Рекомендуємо змінити свій вибір або звернутися за допомогою до наших експертів.


УВАГА!
Ви вибрали тип монтажу під цементну стяжку , однак у 2-му пункті вказали, що не маєте можливості піднімати загальний рівень підлоги.

Здійснити такий монтаж не вийде в силу того, що укладання електричної підлоги під стяжку вимагає обов'язкової заливки цементного розчину висотою від 3 до 6 см .

Рекомендуємо вибрати електричну підлогу іншого типу або звернутися за допомогою до наших фахівців.

Безкоштовна допомога в підборі теплої підлоги
Залиште Ваші контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
отримати консультацію

Висновок. Вибираючи електричну теплу підлогу слід враховувати відразу кілька ключових параметрів. Сьогодні серед безлічі варіантів електричної підлоги на ринку, великою популярністю користуються плівкова і кабельна . В нашій статты ми порівняли їх за ключовими параметрами, а також спеціально для Вас створили онлайн інстурмент правильного підбору електричної теплої підлоги .

Використовуючи наш онлайн помічник підбору електропідлоги Вам не буде потрібно вивчати і перечитувати нудні довгі статті на інших сайтах.

Якщо наданої інформації в нашій статті недостатньо - Ви завжди можете поставити питання нашим фахівцям, залишивши свої контактні дані на сайті або написавши нам в онлайн чат .

получить консультацию
Залишились питання?
Отримайте безкоштовну консультацію від спеціаліста магазину
Отримати консультацію
Інші статті
Інфрачервона тепла підлога під плитку - монтаж та рекомендації
Інфрачервона тепла підлога під плитку - монтаж та рекомендації
Що таке: інфрачервона тепла підлога під плитку? Ноу-хау чи хитрість маркетингу? Відповіді у нашій статті.
Детальніше
Тепла підлога під лінолеум - монтаж своїми руками
Як покласти теплу підлогу під лінолеум (ковролін) своїми руками? Відгуки, фото, приклади, рекомендації
Детальніше
Монтаж інфрачервоної плівки під ламінат - фотоінструкція
У статті ви дізнаєтесь як правильно встановити інфрачервону теплу під ламінат. У статті представлено 12 фото з реального монтажу, а також можна завантажити інструкцію PDF.
Детальніше
Монтаж теплої підлоги під плитку (електричні мати)
У цій статті Ви дізнаєтесь про тонкощі та нюанси монтажу нагрівальних матів під плитку, а також отримаєте цінні рекомендації щодо встановлення.
Детальніше
Рекомендації по вибору теплої підлоги під ламінат
В даній статті Ви дізнаєтесь всі тонксоті вибору теплої підлоги під ламінат.
Детальніше

 • Комментарі
Загрузка комментариев...
Товари зі статі
Товар добавлен в корзину
Итого:
Купить в один клик
 
Заполните данные для заказа
Ваш заказ принят!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время,
благодрим за покупку.
Закрыть окно
Запросить стоимость товара
Заполните данные для запроса цены
Запросить цену Запросить цену