ᐈ Як вибрати плівкову (інфрачервону) теплу підлогу - Рекомендації
(098) 444-30-18(066) 444-30-18Заказать звонок
Получить консультацию

Оставьте Ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с Вами в ближайшее рабочее время для решения Вашего вопроса.

Ваш телефон
Ваш телефон*
Ваше имя
Ваше имя

* - Поля, обязательные для заполнения

Сообщение отправлено
Ваше сообщение успешно отправлено. В ближайшее время с Вами свяжется наш специалист
Закрыть окно
(066) 444-30-18
с 9:30 до 18:00, Пн-Пт
Магазин электроотопления в Киеве
Як обрати інфрачервону плівкову теплу підлогу?В даній статті ви дізнаєтесь, як правильно обрати інфрачервону плікову теплу підлогу, як існують її види і в чому в них різниця.Як обрати інфрачервону плівкову теплу підлогу?Як обрати інфрачервону плівкову теплу підлогу?

Як правильно вибрати ІНФРАЧЕРВОНУ теплу підлогу

Плівкове опалення стає все популярнішим з кінця 2016 року в Україні. Пов'язано це з тим, що інфрачервоні підлоги дійсно більш функціональні і економічні ніж інші аналоги. Однак прийнявши рішення купити інфрачервону теплу підлогу, Ви можете зіткнутися з непростим завданням вибору потрібного саме Вам варіанту.

У даній статті ми дамо відповідь на те, як вибрати плівкову теплу підлогу , в чому відмінності між основними її видами.

Види плівкової теплої підлоги

проста інфрачервона плівка

1. Плівкова підлога на основі смугастої ІЧ-плівки. Плівка такого типу також називається - стандарт . Основна її особливість в тому, що вона випускається в різних типорозмірах, а також має відносно не велику вартість. Такі нагрівальні плівки найчастіше застосовуються при укладанні під ламінат, лінолеум, ковролін і цементну стяжку.

суцільна ик-плівка

2. Інфрачервона підлога на основі суцільної ІЧ-плівки. Дану плівку також прийнято назвати - преміум. Основна її особливість в тому, що нагрівальна карбонова паста нанесена суцільним шаром, а також даний виріб має додаткові захисні уретанові шари, що в рази підвищують її зносостійкість і довговічність. Однак за рахунок цього вартість такого виробу, куди набагато вище.

саморегулююча ІЧ-плівка

3. Плівкова ІЧ-підлога на основі саморегульованої інфрачервоної плівки. Це модифікація стандартної смугастої плівки. При перегріві потужність такої плівки знижується приблизно на 15-20%. Рекомендуємо вибирати плівкову саморегульовану підлогу тільки після консультації з фахівцем, тому що практичних переваг перед простими смугастими плівками тут немає.

яка плівкова тепла підлога краще

Однозначно можна сказати, що чим дорожчий продукт, тим він кращий. У разі плівкових підлог, суцільна плівка є лідером за якістю, зносостійкості і ККД нагріву. Крім цього, таку плівку можна різати по діагоналі . Більш докладно про те, як це робиться читайте тут .

Суцільну плівкову підлогу вибрати слід тим, хто планує монтаж під плитку. Тільки преміум плівка має можливість і технологію укладання під кафельні покриття.

інфрачервона плівка преміум

Суцільну преміум плівку часто ще називають - «плівкова підлога 4 покоління ».

Плівкову підлогу 4 покоління краще вибирати в тих випадках, де потрібно максимально якісне та довговічне рішення обігріву. Крім, як під плитку вона може встановлюватися під ламінат, лінолеум, ковролін і паркетну дошку. Заявлений термін експлуатації таких плівок становить від 50 років .


інфрачервона плівка самрег

Однак якщо у вас стоїть завдання вибрати варіант плівкової підлоги в сегменті « ціна-якість », рекомендуємо вибирати нагрівальну плівку смугастого типу виготовлену з якісного поліетилентерефталату молочного відтінку. Ціна таких виробів значно нижче, ніж у преміум підлоги, але якість і експлуатаційні властивості залишаються на достатньому високому рівні.


Ціна за м2 на вигляд однакових смугастих нагрівальних плівок може значно відрізняться в залежності від виробника.

І якщо ви вирішили вибрати для теплої підлоги найдешевшу нагрівальну плівку - хочемо Вас застерегти від цього .

Потрібно розуміти, що не всі смугасті плівки мають однакову якість . Вся справа в тому, що якість , а відповідно і ціна таких виробів залежить від якості поліетилену (його температурної стійкості) з якого вони виготовляються, ширини мідної струмопровідної шини і нагрівальних карбонових смуг , а також від товщини і еластичності плівки .

Наглядно якість поліетилену визначається його кольором. Якщо смугаста нагрівальна плівка зроблена з прозорого поліетилену , це свідчить про те, що у неї низька температура плавлення (до 60-80 градусів), а відповідно вона не зможе довго пропрацювати в будь-яких позаштатних ситуаціях пов'язаних з перегрівом. Такі плівки зазвичай мають мінімальну ціну і на тлі інших виробів можуть здатися дуже привабливими для покупця.

інфрачервона плівка смугаста

До таких недорогих інфрачервоних плівок можна віднести такі бренди як: Монокристал (Україна) , IN-THERM (Південна Корея) , Caleo та інші маловідомі бренди.

Експерти не рекомендують вибирати дешеву інфрачервону плівку для конструкцій теплої підлоги.
Вся справа в тому, що ІЧ-плівка знаходиться в безпосередньому конаткті з покриттям підлоги (ламінатом) і в такій конструкції неприпустимо, щоб вона (іч-плівка) почала тліти або плавитися в будь-яких позаштатних ситуаціях. Прості, найдешевші ик-плівки можна з успіхом використовувати для монтажу на стіну, стелю, для обігріву брудери і т.д, але не для теплої підлоги .

Вибираючи надійне, довговічне і безпечне рішення серед недорогих варіантів зверніть увагу на смугасту інфрачервону плівку таких виробників, як: Heat Plus , Hot-Film , Enerpia . Всі ці торгові марки виробляються в Південній Кореї, в той час як дешеві аналоги - завозяться з Китаю.

Порівнюючи вже хоча б за кольором поліетилену з якого виготовлені дані продукти Ви зрозумієте, що вони мають світло-молочний відтінок, а це свідчить про те, що в складі поліетилену присутній терефталат - матеріал, що підвищує температуру плавлення і температуростійкість виробу в цілому. Зазвичай температура плавлення таких плівкових підлог становить 140-160 градусів.

Вибравши плівкову підлогу Hot-Film ви забезпечите собі "високий коефіцієнт спокійного сну" за порівняно невеликі гроші.

діагарма вибору плівкової підлоги
Висновок. Вибираючи інфрачервону підлогу враховуйте наступні чинники:
 1. Суцільна плівкова підлога має найвищу якість серед усіх аналогів, проте коштує значно дорожче;
 2. У сегменті «ціна-якість» рекомендуємо вибирати високоякісну (не саму дешеву) смугасту плівку;
 3. Підбираючи недорогий варіант плівкової підлоги , варто звертати увагу на температуру плавлення виробу. Якщо основним критерієм вибору є ціна - вибирайте плівку IN-THERM , якщо Ви шукаєте недорогий , але максимально якісний і пожежо безпечний варіант - рекомендуємо смугасту плівку Hot-Film

як вибрати плівкову інфрачервону теплу підлогу по типу підлогового покриття

В силу своєї багатофункціональності плівкові підлоги можуть укладатися під більшість існуючих типів підлогових покриттів.

Смугаста і суцільна нагрівальні плівки підходять під всі типи підлогових покриттів, які укладаються «плаваючим способом» (без клею і розчину). До таких полів відносять:

 • ламінат
 • лінолеум
 • паркетна дошка
 • ковролін
смугаста плівка і типи її застосування
інфрачервона плівка суцільна підлогу плитку

Різниця у виборі плівкової підлоги з'являється тільки при укладання таких підлог під цементну стяжку або кахельну плитку і обумовлена вона технологією монтажу.

А саме, якщо ви плануєте встановити плівкову підлогу під цементну стяжку & nbsp; слід вибирати тільки смугасту плівку шириною 50 см. Пов'язано це з тим, що в процесі монтажу за даною технологією потрібно робити отвори в плівці через які забиваються дюбелі 6*40 . В смугастій плівці на відміну від суцільної допускається робити отвори в прозорих НЕ гріючих ділянках.

Якщо Ви вирішили встановити плівкову підлогу під плитку & nbsp; слід вибирати виключно суцільну нагрівальну плівку Heat Plus . Пов'язано це з тим, що в цій плівці присутній додатковий шар з нетканого полотна, котрий підсилює міцність між шарами поліетилену, що зводить до нуля ймовірність розшарування плівки після укладання на неї плитки.

як вибрати плівкову теплу підлогу по потужності

Крім поділу за типами, плівкова підлога також поділяється по потужності . Основні рекомендації при виборі інфрачервоних теплих підлог такі:

 1. Якщо вибираєте плівкову підлогу , як джерело додаткового опалення - рекомендована потужність          120 – 150 Вт/м2
 2. Якщо вибираєте інфрачервону теплу підлогу , як джерело основного опалення - рекомендована потужність  150 – 220 Вт/м2
 3. Якщо вибираєте плівкову підлогу в якості основного опалення за технологією під стяжку (плитку) на повністю засклені балкони, лоджії - рекомендована потужність     400 Вт/м2

Більш докладно про потужність нфрачервоної теплої підлоги і її електроспоживання читайте тут


Висновок. Перед тим як приступити до вибору інфрачервоної теплої підлоги сформулюйте для себе відповіді на ключові питання:
 1. Під яке підлогове покриття будете встановлювати плівкову підлогу?
 2. Що для вас є пріоритетом у виборі, ціна або якість?
 3. Який тип опалення буде виконувати плівкова підлога: основний або додатковий

Маючи відповіді на ці питання і використовуючи наші рекомендації зі статті Ви з легкістю зможете вибрати плівкову інфрачервону підлогу яка підходить саме Вам.

получить консультацию
Залишились питання?
Отримайте безкоштовну консультацію статті від спеціаліста магазину
Отримати консультацію
Інші статті
Рекомендації по вибору теплої підлоги під ламінат
Рекомендації по вибору теплої підлоги під ламінат
В даній статті Ви дізнаєтесь всі тонксоті вибору теплої підлоги під ламінат.
Детальніше
Як правильно вибрати теплу підлогу на балкон
Тепла підлога на балконі це вже давно не розкіш, а запорука комфорту і здоров'я всієї вашої сім'ї. Не знаєте яку теплу підлогу на балкон краще вибрати? Шукайте відповідь в нашій статті
Детальніше
Інфрачервона плівка на стіну і стелю
Інфрачервона плівка на стіни і стеля - чи можна закріпити і наскільки це ефективно? Відповідь читайте в нашій статті
Детальніше
Опалення теплиці інфрачервоною плівкою
Інфрачервоний обігрів теплиць опалювальної плівкою - це сучасне енергоефективне рішення, для обігріву полікарбонатних та інших видів теплиць
Детальніше
Чи можна підключати електричну теплу підлогу без терморегулятора?
Роздумуєте чи можна підключити електричну теплу підлогу без терморегулятора? Не рекомендуємо. Чому? Читайте в нашій статті.
Детальніше

 • ОТЗЫВЫ
Загрузка комментариев...
Товари зі статі
Товар добавлен в корзину
Итого:
Купить в один клик
 
Заполните данные для заказа
Ваш заказ принят!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время,
благодрим за покупку.
Закрыть окно
Запросить стоимость товара
Заполните данные для запроса цены
Запросить цену Запросить цену