ᐈ Виміри Інрачервоного Випромінювання ІК-підлоги (8 фото). Шкода від інфрачервоних підлог
Пн-Пт, 9:00 - 18:00(063) 499-77-42(066) 444-30-18  (098) 444-30-18Заказать звонок
Получить консультацию

Оставьте Ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с Вами в ближайшее рабочее время для решения Вашего вопроса.

Ваш телефон
Ваш телефон*
Ваше имя
Ваше имя

* - Поля, обязательные для заполнения

Сообщение отправлено
Ваше сообщение успешно отправлено. В ближайшее время с Вами свяжется наш специалист
Закрыть окно
Закрыть окно
Интернет-магазин Инхит
Міф про шкоду інфрачервоної теплої підлогиУ даній статті ви знайдете відповіді на питання: що таке інфрачервоне випромінювання і наскільки воно безпечне для людини.Міф про шкоду інфрачервоної теплої підлогиМіф про шкоду інфрачервоної теплої підлоги

Інфрачервона тепла підлога користь чи шкода?

У багатьох покупців, в процесі вибору часто виникає питання: "А раптом шкідливе випромінювання інфрачервоної підлоги здатне нашкодити здоров'ю?"

Важливо розуміти, будь-яке тепло, що генерується за допомогою хвиль -апріорі є інфрачервоним.

Ми не будемо заглиблюватися в фізику, в класифікацію типу хвиль, їх довжини, спектра видимості тощо, як це роблять інші.

  • У даній статті ми постараємося висвітлити всі аспекти використання (як позитивні так і негативні ) інфрачервоних плівкових, електричних і водяних теплих підлог простою доступною мовою.

Пам'ятайте, що не всі технології теплих підлог, є однаково шкідливими або однаково корисними .

Наприклад, можливо Ви неодноразово чули, що теплу підлогу не рекомендується укладати вспальних і дитячих кімнатах ,тому що вони піднімають пил? Це дійсно так. Використовуючи водяну підлогу, потоки теплого повітря, в напрямку від підлоги до стелі, можуть піднімати пил в приміщенні.

В інфрачервоних теплих підлогах, даний ефект - відсутній. Все тому, що при роботі плівкової підлоги на поверхні підлогового покриття створюється ледь помітна статична напруга, яка для людини не представляє абсолютно ніякої небезпеки , проте притягує до підлоги всі мікрочастинки пилу ширяють у повітрі приміщення.

До одних з негативних ефектів електричних підлог, відносять те, що при використанні їх, як джерела основного опалення вони можуть пересушувати повітря в приміщенні . В середньому, вологість кімнати з електричною підлогою і без неї - відрізняється в 2 рази . Тому в таких випадках, особливо при використанні інфрачервоних підлог в дитячих кімнатах , потрібно використовувати зволожувач повітря. Якщо Ви використовуєте теплу підлогу, як допоміжне опалення - вам нема про що турбуватися.

Вимірювання інфрачервоного випромінювання від плівкової підлоги

Інженерами магазину IN-HEAT були проведені тестові вимірювання електромагнітних випромінювань, елементів інфрачервоного теплої підлоги : ік-плівки, терморегулятора, проводів.

Варто зауважити, що для побутової мережі частотою 50 Гц інтенсивність випромінювання виражається напруженістю електричної і магнітної складових і визначається відповідно в вольтах на метр (В/м) (або кіловольт на метр ( кВ/м): 1 кВ/м = 10 3 В/м) і амперах на метр (А/м).

Однак використовуваний нами прилад "EMF meter", мав тільки шкалу вимірювання мікроват / см2. Даная одиниця виміру прийнята для частот вище 300 мГц, однак для порівняльного аналізу, також може бути задіяна. Саме на таку шкалу, був налаштований наш прилад:

10−6 Вт мікроватт мкВт µW

  • Згідно з Санітарними нормами України (посилання) гранична норма впливу електромагнітного випромінювання , в тому числі інфрачервоних плівкових підлог, складає 10 мкВт

.
Прилад вимірювання інфрачервоного випромінювання і суцільна плівка

Вимірювання інтенсивності щільності потоку енергії ввімкненої суцільної інфрачервоної плівки

Час вимірювання - 2:00 хвилини.

Бачимо, що прямо на струмопровідій мідній шині, максимальне значення випромінювання за 120 секунд зафіксовано на рівні 7 нВт (нановат, 10-9). Більш ніж безпечне значення.

Такий низький рівень обумовлений суцільним карбоновим покриттям, при якому електромагнітне випромінювання плівки значно розосереджено на м2 , а також наявністю додаткових захисних шарів.

Вимірювання інтенсивності випромінювання смугастої інфрачервоної плівки

Час вимірювання - 2:43 хвилини.

Максимальна виміряне значення склало 17 наноВат.

Працюючи при такому значенні випромінювання , інфрачервона підлога шкоди людині жодним чином нанести не може. Це більш ніж допустимі значення.

Прилад вимірювання інфрачервоного випромінювання і смугаста плівка
Прилад вимірювання інфрачервоного випромінювання і терморегулятор теплої підлоги

Вимірювання інтенсивності випромінювання терморегулятора для інфрачервоної підлоги

Час вимірювання - 2:30 хвилини.

Максимальна виміряне значення склало 158 нановат . У порівнянні з випромінюванням самої інфрачервоної плівки - тут значення набагато вище.

Пов'язано це з тим, що в області терморегулятора розташовані мережеві проводи 220В, а також поруч на стенді були встановлені інші моделі регуляторів.

Однак це значення, також не виходить за Допустимі норми 10 мВт.

Вимірювання електромагнітного випромінювання мережевих дротів і місць підключення теплої підлоги

Час вимірювання - 120 секунд.

Максимальна виміряне значення склало 77 нановат.

Показники знаходяться в межах норми.

Варто зауважити, що значення електромагнітних випромінювань плівкової підлоги будуть ще нижче, коли буде встановлене покриття підлоги.

Прилад вимірювання інфрачервоного випромінювання і смугаста плівка

Порівняння електромагнітних випромінювань плівкових підлог і побутових електроприладів

Прилад вимірювання інфрачервоного випромінювання і мобільний телефон

Рівень випромінювання мобільного телефону в режимі очікування- 118 нановат, що в 10 разів вище, ніж випромінювання інфрачервоної плівки;

Прилад вимірювання інфрачервоного випромінювання і сотовоий

Рівень електромагнітного випромінювання мобільного телефону при вхідному виклику - 20.8 микроват, що в 1000 разів вище, ніж випромінювання ік-підлоги

Прилад вимірювання інфрачервоного випромінювання і сотовоий

Рівень випромінювання ноутбука з включеним wi-fi: 1,12 мікроват, що в 100 разів вище ніж випромінювання плівкової підлоги

  • Однак незважаючи на настільки великі перевищення загального рівня щільності потоку енеренгії у порівнянні з інфрачервоною теплою підлогою, всі вони знаходяться в межах допустимої норми.

Так все-таки, чи шкідлива інфрачервона тепла підлога?

В інтернеті існує помилкова думка, що інфрачервоні підлоги шкідливі для здоров'я , так як у них відсутня заземляющий екран. Однак оперуючи конкретними цифрами, ми бачимо, що випромінювання на квадратний сантиметр площі підлоги , не більше ніж від мобільного телефону в режимі очікування.

До того ж, застосувавши спеціальний заземляющий шар для плівкової підлоги (E-DERO), а також поклавши підлогове покриття, значення випромінювання зведуться практично до нуля.

З іншого боку, в мережі часто зустрічаються статті, в яких описуються неймовірно корисні, лікувальні властивості інфрачервоних підлог, що теж ніяк не відповідає реальності.

  • Пам'ятайте, всі предмети, які мають температуру вище абсолютного нуля (- 273 ° С) випромінюють теплові інфрачервоні хвилі.
І чим більше температура нагріву тіла - тим вище інтенсивність інфрачервоного (теплового) випромінювання .

Цей ефект успішно застосовується при побудові тепловізіоров, приладів нічного бачення і т.п. Наприклад, тіло людини випромінює промені інфрачервоного спектра від 6 мкм до 20 мкм . Довжина хвилі безпосередньо залежить від температури нагріву тіла. Ця інформація буде корисна для тих людей, у яких слово "інфрачервоний" викликає негативні асоціації.

Тому з наукової точки зору, "інфрачервоним" можна назвати будь-яке обладнання (всі типи теплої підлоги, радіатори, піч і т.д) температура якого, вище ніж -273 ° С

Пожежна безпека плівкових теплих підлог

Так як плівкові нагрівачі відносяться до низькотемпературних, вони абсолютно безпечні. Використання в системі теплої підлоги терморегулятора не допускає її нагрівання більше 35 градусів Цельсія.

  • Обпектися об розжарену теплу підлогу - фізично не можливо.

Однак варто визнати, що порушуючи технологію монтажу плівкової спідлоги, ймовірність загоряння залишається , але за умови професійного монтажу, вона також зводитися до нуля.

Чи може інфрачервоний підлогу вдарити струмом?

Сама по собі інфрачервона плівка абсолютно герметична і безпечна. Використовуючи її як окремий елемент, ураження електричним струмом - виключене .

Однак отримати удар струмом , все ж можливо, порушимо техніку монтажу і правила експлуатації.

  • Як можна порушити техніку монтажу? Дуже просто, виконавши погану, неякісну ізоляцію місць контактів
  • Як можна порушити условия експлуатації? Якщо після монтажу, ви приступаєте до процесу свердління (буріння) підлоги (наприклад, що б закріпити сантехніку дюбелями) існує ймовірність пошкодження нагрівача і ураження людини електричним струмом . Також останнім часом почастішали випадки пошкодження нагрівальних елементів в процесі укладання підлогового покриття.

Висновок.
Дійсно, плівкова підлога створює електромагнітне випромінюванн, але його величина абсолютно безпечна для людини. Аналізуючи отримані дані (див. мал.1 - мал.7) бачимо, що смугаста плівка має величину електромагнітного випромінювання , на квадратний сантимерт площі, в 10 раз нижче ніж мобільний телефон в режимі очікування. Суцільна ІЧ-плівка має в два рази нижще ЕМ-випромінювання, аніж смугаста плівка.
Інформація для порівнянн. - 30 кв.м. плівкової підлоги, по електромагнітному випромінюванню можна зіставити з 1 телевізором з радянським кінескопом.


получить консультацию
Залишились питання?
Отримайте безкоштовну консультацію від спеціаліста магазину
Отримати консультацію
Інші статті
Рекомендації по вибору теплої підлоги під ламінат
Рекомендації по вибору теплої підлоги під ламінат
Існує 4 види теплої підлоги для укладки під ламінат: кабельна, плівкова, алюмінієві мати на водяна. Більше детально про кожну в нашій статті.
Детальніше
Як вибрати довжину і потужність нагрівального кабелю?
В данній статті представлено 2 онлайн калькулятори, котрі допоможуть визначити Вам необхідну потужність теплої підлоги та розрахувати довжину нагрівального кабелю
Детальніше
Інфрачервона тепла підлога під плитку - монтаж та рекомендації
Що таке: інфрачервона тепла підлога під плитку? Ноу-хау чи хитрість маркетингу? Відповіді у нашій статті.
Детальніше
Тепла підлога під лінолеум - монтаж своїми руками
Як покласти теплу підлогу під лінолеум (ковролін) своїми руками? Відгуки, фото, приклади, рекомендації
Детальніше
Монтаж інфрачервоної плівки під ламінат - фотоінструкція
У статті ви дізнаєтесь як правильно встановити інфрачервону теплу під ламінат. У статті представлено 12 фото з реального монтажу, а також можна завантажити інструкцію PDF.
Детальніше

  • Комментарі
Загрузка комментариев...
Товари зі статі
Товар добавлен в корзину
Итого:
Купить в один клик
 
Заполните данные для заказа
Ваш заказ принят!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время,
благодрим за покупку.
Закрыть окно
Запросить стоимость товара
Заполните данные для запроса цены
Запросить цену Запросить цену