ᐈ Вибір Теплої підлоги під Плитку - Яка краще в Ванну? Рейтинг виробників
(098) 444-30-18(066) 444-30-18Заказать звонок
Получить консультацию

Оставьте Ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с Вами в ближайшее рабочее время для решения Вашего вопроса.

Ваш телефон
Ваш телефон*
Ваше имя
Ваше имя

* - Поля, обязательные для заполнения

Сообщение отправлено
Ваше сообщение успешно отправлено. В ближайшее время с Вами свяжется наш специалист
Закрыть окно
(066) 444-30-18
с 9:30 до 18:00, Пн-Пт
Магазин электроотопления в Киеве
Яку теплу підлогу краще вибрати під плитку - рейтинг виробниківНе знаєте з чого розпочати вибір теплої підлоги під плитку? У нас в статті ви найдете рейтинг виробників теплої підлоги під плитку...Яку теплу підлогу краще вибрати під плитку - рейтинг виробниківЯку теплу підлогу краще вибрати під плитку - рейтинг виробників

Сьогодні тепла підлога це далеко не розкіш, а запорука затишку і здоров'я вашої сім'ї в холодні пори року. Статистика показує, що за останні кілька років кількість запитів по теплій підлозі в Україні стрімко зросла, а разом з ним і зросла кількість виробників, які пропонують свої продукти кінцевому споживачу

Вибираючи теплу підлогу вперше , практично кожен покупець, побачивши кількість виробників і їх величезний асортимент на перший погляд однакової між собою продукції, стикається з очевидним питанням:

«Яку теплу підлогу краще вибрати під плитку?».
Відповідь ми дамо в нашій статті нижче.

І перед тим як приступити до вибору фірми електричної теплої підлоги і складання рейтингу виробників відзначимо, що бренд впливає виключно на ціну кінцевого виробу, ну і відповідно на його якість.

Також перед тим як приступити до вибору виробника, Вам потрібно визначити вид електричної підлоги яка підійде для монтажу під плитку саме у Вашому випадку.

Для цього Ви можете скористатися нашим он-лайн помічником по вибору електричної теплої підлоги. Просто виберіть зі списку підходящі параметри і отримайте рекомендації по правильному вибору теплої підлоги під плитку.

тепла підлоги для вибору під плитку

Сьогодні споживачам в Україні доступні такі види теплої підлоги під плитку:

  • Кабельна тепла підлога
  • Інфрачервона тепла підлога
  • Водяна тепла підлога

Рейтинг виробників кабельної теплої підлоги під плитку

Для того щоб простіше було визначити, яка тепла підлога під плитку краще, розділимо умовно всіх виробників на три групи за ціною : бюджетні варіанти, середні «ціна-якість» і преміум сегмент.

Користувачі часто не розуміють, чому тепла підлога з однаковими технічними характеристиками, але під різними брендами - має кардинально різну ціну .

Вся справа в матеріалах, які застосовується для виготовлення нагрівальних кабелів. Наприклад в бюджетних моделях теплої підлоги під плитку ізоляція жил виконана з фторпласта, який не витримує тривалі температури перегріву, в той час як в більш дорогих моделях ізоляція жил виконана із стійкого до високих температур тефлону.

Інший приклад: екрануюча оболонка - в економ сегменті вона виконується у вигляді тонкої фольги в той час як в більш дорогих кабелях, екран виконаний у вигляді суцільної мідної оболонкою з використанням обплетення по всій довжині кабелю.

Відповідно з зовнішнього вигляду теплі підлоги під плитку різних брендів можуть здатися однаковими, однак експлуатаційні характеристики у них кардинально різні, як і ціна

ТОП-1

економ

Флаг Чехії ЧЕХІЯ

IN-THERM

офіційний сайт:
fenixgroup.cz

Нагрівальний мат IN-THERM

Тепла підлога IN-THERM - це бюджетна лінійка від європейського виробника «Fenix ​​Group ldt». Незважаючи на найдешевшу вартість в Україні , тепла підлога Інтерм має досить хорошу якість серед конкурентів у своїй ціновій категорії.

Порівняно не висока ціна досягається за рахунок використання в конструкції кабелю недорогої внутрішньої ізоляції нагрівальних жил і екрануючої оболонки.

В асортименті бренду присутні нагрівальні кабелі та кабельні мати під ТМ IN-THERM і IN- THERM ECO .

Ключова відмінність між IN-THERM і IN-THERM ECO в тому, що останні мають більш високу товщину (діаметр) кабелю, що в свою чергу позначається на більшій витраті плиткового клею, при укладанні такого теплої підлоги безпосередньо під плитку .

Висновок Теплу підлогу під плиту IN-THERM краще вибрати тим хто шукає бюджетний варіант підлогового обігріву від європейського виробника. Нагрівальні кабелю IN-THERM рекомендуємо укладати під шар цементної стяжки, а кабельні мати - в тонкий шар самовирівнювальною суміші.


ТОП-2

економ

Флаг Южная Корея ПІВДЕННА КОРЕЯ

ThermoGreen

офіційний сайт:
green-ind.com

Нагрівальний мат ThermoGreen

Тепла підлога ThermoGreen - порівняно новий бренд теплої підлоги в Україні який набирає все більше популярності. Причиною тому - доступна ціна виробу і непогані технічні характеристики.

В лінійці теплих підлог під плитку ThermoGeen можна вибрати нагрівальний кабель (20 Вт /м) і кабельний теплий мат (150 Вт /м).

Незважаючи на таку низьку ціну, вироби даного виробника відрізняються досить високою якістю, хоча ізоляційні матеріали (зовнішня і внутрішня ізоляція) виконані з простих фторпластових матеріалів. Висновок Кабельна тепла підлога під плитку ThermoGreenрекомендується до вибору тим, хто шукає бюджетний варіант за доступною ціною. Гарантія на виріб 25 років, що сигналізує про гідну якіссть продукції даного бренду.


ТОП-3

економ

Флаг України УКРАЇНА

ProfiTherm EKO

Нагрівальний мат під плитку Profitherm

Основний імпортер норвезької теплої підлоги ТМ Nexans виробляє також під власною торговою маркою бюджетну теплу кабельну підлогу під плитку ProfiTherm EKO .

В лінійці продукції Профітерм EKO представлені двожильні нагрівальні кабелі різної товщини і потужності, а також нагрівальні мати і власні моделі терморегуляторів.

Якість товару, структура і будова кабелів сильно схожі на теплу підлогу ThermoGeen, за винятком кольору . Також на відміну від ThermoGreen гарантія на продукцію Profitherm EKO составлет всього 15 років .

Бренд Profitherm представлений на ринку України більше 10 років. За цей час він встиг завоювати довіру користувачів всієї країни. Тому рекомендуємо звернути увагу на даного виробника при виборі бюджетного гріючої підлоги під плитку .

Висновок Всі нагрівальні кабелі Profitherm EKO мають європейські сертифікати якості, які щорічно підтверджуються і оновлюються. Вибирати таку теплу підлогу рекомендуємо тим, хто шукає перевірену часом надійну і недорогу теплу підлогу під плитку .


ТОП-4

економ

Флаг України УКРАЇНА

GrayHot

офіційний сайт:
odeskabel.com

Нагрівальний мат під плитку GrayHot

Лінійка теплої підлоги Gray Hot відноситься до одниї із самих бюджетних моделей теплих підлог з представлених на ринку України. Виробником продукції даної фірми є ПАТ «Одесакабель».

Безсумнівно за настільки низькою ціною ховається задовільна якість цих виробів, яка значно поступається аналогам навіть у своїй же ціновій категорії. Незважаючи на це, виробник дає впевнену 15 річну гарантію на кабельні мати і нагрівальні кабелі під плитку GrayHot.

Висновок Використовуючи теплу підлогу торгової марки GrayHot важливо дуже строго дотримуватися правил експлуатації гріючої підлоги, а саме не допускати її локального тривалого перегріву, виконувати "плавний запуск" на початку опалювального сезону і т.д.

також використовуючи дешеву теплу підлогу під плитку потрібно суворо дотримуватися правил монтажу прописаниї в інструкціях від виробника.

ПОРІВНЯННЯ ЦІН НА ТЕПЛІ ПІДЛОГИ під плитку ЕКОНОМ СЕГМЕНТУ

Виробник Країна 1 м2 3 м2 5 м2 10 м2 Гарантія
Кабельний мат IN-THERM ECOФлаг Чехії-2 ЧЕХІЯ 770₴ 1610₴ 2720₴ 4250₴ 15 років
Кабельний мат IN-THERMФлаг Чехії-3 ЧЕХІЯ 900₴ 2120₴ 3340₴ 6060₴ 15 років
Кабельний мат ThermoGreenФлаг Південна Коеря-2 ПІВДЕННА КОРЕЯ 1014₴ 2002₴ 3146₴ 5460₴ 25 років
Кабельний мат GrayHotФлаг України-3 УКРАЇНА 1130₴ 2090₴ 2830₴ 5040₴ 15 років
Кабельний мат ProfiTherm EKOФлаг України-2 УКРАЇНА 1248₴ 2244₴ 3798₴ 5484₴ 15 років

ТОП-1

стандарт

Флаг Чехії-4 ЧЕХІЯ

FENIX

офіційний сайт:
fenixgroup.cz

Нагрівальний мат FENIX

Нагрівальна продукція від чеської компанії «Фенікс Груп» користується величезною популярністю серед споживачів в Україні. Вся справа в тому, що товарні групи даного виробника мають високу європейську якість, при цьому порівняно невисоку ціну.

Перевагою теплої підлоги FENIX є температуростійка тефлонова ізоляція за рахунок чого така тепла підлога має значно нижче товщину, а відповідно і витрата плиткового клею при укладанні під плитку - також знижується.


ТОП-2

стандарт

Флаг України-3 УКРАЇНА

WOKS

офіційний сайт:
odeskabel.com

Нагрівальний мат WOKS

Лідером серед українського виробництва є недорога тепла підлога під плитку від вітчизняного виробника «ПАТ Одесакабель» - тепла підлога Woks

Вітчизняне виробництво і зарубіжні комплектуючі дозволили виробнику створити дійсно якісний продукт за доступні для українців гроші.

Серед асортименту даного бренду є як нагрівальні кабелі так і кабельні мати під плитку. Крім того в каталозі Woks Ви також зустрінете нагрівачі призначені для зовнішнього використання в системах сніготанення та антизледеніння. Висновок Завдяки непоганим технічним характеристикам і не високій ціні тепла підлога Woks завоювала заслужену довіру серед українців.


ТОП-3

стандарт

Флаг Латвии Латвія/Швейцарія Флаг Швейцарії

Eco Heating

Easy Therm

Нагрівальний мат Eco Heating

Третє місце в рейтингу теплої підлоги під плитку в середньому ціновому діапазоні впевнено займають європейські виробники Eco Heating і Easy Therm які представлені на ринку України вже досить давно.

Дані бренди добре впізнавані серед покупців в Україні, тому що зарекомендували себе як технологічні, надійні і довговічні рішення. Якість продукції говорить сама за себе. Можна впевнено сказати, що тепла підлога від даних виробників вартує своїх грошей.


ТОП-4

стандарт

Флаг Польши ПОЛЬША

ProfiTherm

офіційний сайт:
************

Нагрівальний мат ProfiTherm

Оригінальна продукція Profitherm польського виробництва має на порядок вище рівень якості ніж дешевший аналог з приставкою Profitherm EKO. Відмінність в якості від серії EKO виражається у всьому - починаючи з склосітки на якій закріплений нагрівальний кабель і закінчуючи якістю самої упаковки товару.

Завдяки цьому бренд Profitherm у багатьох покупців України давно на слуху і вибираючи якісну теплу підлогу під плитку за помірною ціною багато хто віддає перевагу саме цьому виробнику.

Гарантія на продукцію Profitherm становить 15 років


ТОП-5

стандарт

Флаг Данії ДАНІЯ

VERIA

офіційний сайт:
************

Нагрівальний мат VERIA

Теплі підлога Veria є більш бюджетною лінійкою від всіма відомого світового лідера у виробництві нагрівально-кабельної продукції ТМDevi.

Ім'я ТМ Devi говорить сама за себе, проте це продукція преміум цінового сегмента, тому ті клієнти, які хочуть заощадити на покупці, але не втратити в якості < /span> сміливо вибирають теплу підлогу ТМ Veria.


ТОП-6

стандарт

Флаг Нидерландів НІДЕРЛАНДИ

MAGNUM

офіційний сайт:
magnumheating.com

Нагрівальний мат MAGNUM

Тепла підлога під плитку Magnum з'явився на ринку України всього лише в 2019 році. На сьогодні впізнаваність бренду досить низька, проте якість товару дуже висока.

Виробник відносить свою продукцію до преміум сегменту, проте ціновий сегмент на теплої підлоги Магнум в Україні впевнено займає середню позицію.

Тепла підлога під плитку Magnum нічим не відрізняється в своїй будові від теплої підлоги Veria. До того ж, якщо Ви звернете увагу колірна гамма брендів теж дуже схожа.

Завдяки тому, що бренд тільки з'являється на ринку України ціна на ці вироби досить приваблива.

ПОРІВНЯННЯ ВАРТОСТІ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ під плитку СЕРЕДНЬОГО ЦІНОВОГО СЕГМЕНТУ

Виробник Країна 1 м2 3 м2 5 м2 10 м2 Гарантія
Кабельний мат Fenix ECOFLOORФлаг Чехії-3 ЧЕХІЯ 990₴ 2740₴ 4140₴ 7520₴ 20 років
Кабельний мат Eco HeatingФлаг Швейцарии-2 ШВЕЙЦАРІЯ 1431₴ 3233₴ 4941₴ 9032₴ 25 років
Нагрівальний мат Easy ThermФлаг Латвії-2 ЛАТВІЯ 1500₴ 3350₴ 5300₴ 8500₴ 20 років
Кабельний мат WOKSMATФлаг Украиїни-21 УКРАЇНА 1800₴ 3200₴ 4700₴ 7990₴ 20 років
Кабельний мат ProfithermФлаг Польши-2 ПОЛЬША 1959₴ 3699₴ 5145₴ 8667₴ 15 років
Кабельний мат MagnumФлаг Нидерландів-2 НІДЕРЛАНДЫ 2016₴ 4051₴ 6067₴ 12099₴ 20 років
Кабельний мат VeriaФлаг Данії-2 ДАНІЯ 2810₴ 4871₴ 6682₴ 10803₴ 12 років

ТОП-1

преміум

Флаг Норвегії НОРВЕГІЯ

NEXANS

офіційний сайт:
nexans.no

Нагрівальний мат NEXANS

Флагманом серед кабельної підлоги під плитку є продукція ТМ Nexans. Історія цієї компанії бере свій початок з 1897 року.

В активах компанії налічується більше 100 заводів по всьому світу на території 40 країн.

Якість теплої підлоги Nexans - бездоганна, тому і ціна тут одна із найвищих в Україні.

Патент на перший нагрівальний кабель Нексанс був виданий ще в 1926 році. З тих пір із року в рік компанія весь час працює над поліпшенням і модернізацією своєї торгової лінійки.

На відміну від інших компаній, тепла підлога під плитку Нексанс дійсно пройшла всякі випробування часом і сміливо закріпила за собою «номер один» у всьому світі.


ТОП-2

преміум

Флаг Данії-3 ДАНІЯ

DEVI

офіційний сайт:
devi.danfoss.com

Нагрівальний мат DEVI

Вже ось довгі роки, паралельно з таким сильним конкурентом, як Nexans, свої лідируючі позиції утримує тепла підлога Devi датського виробництва. Якість лінійки нагрівально-кабельної продукції Деві нічим не поступається теплій підлозі Нексанс. Сьогодні компанія Devi є одним із провідних світових лідерів з виробництва нагрівальних систем. Якість продукції DEVI бездоганно в першу чергу за рахунок застосування високоякісних сировинних матеріалів і завдяки суворим випробуванням яким піддається кожна товарна одиниця випущена на заводах компанії.

Можна без сумніву сказати, що випробуючи теплу підлогу під плитку середнього і економ цінового сегменту при таких умовах, як випробовуються нагрівальні кабелі DEVI, основна маса із них не пройшла б перевірки.

Крім якісної теплої підлоги компанія виробник Danfoss випускає лінійку власних унікальних по дизайну і функціоналу терморегуляторів для теплої підлоги, в т.ч. систему управління опаленням «розумний дім» Devi Link.


ТОП-3

преміум

Флаг Германії ГЕРМАНІЯ

HEMSTEDT

офіційний сайт:
hemstedt.de

Нагрівальний мат Hemstedt

Тепла підлога під плитку від торгівельної марки Hemstedt німецького виробництва також користуються не малим попитом серед покупців в Україні. Вся справа в тому, що висока німецька якість цієї продукції з власною запатентованою безмуфтовою технологією hem-system на ряду з порівняно низькою ціною щодо попередніх брендів в рейтингу, робить покупку даної продукції по справжньому вигідною.

Погодьтеся, немає сенсу переплачувати зайвого, якщо є така альтернативна можливість, а саме купити теплу підлогу під плитку найвищої якості заощадивши на покупці до 25% відносно брендів представлених вище. Серед величезної кількості виробників теплої підлоги представлених в Україні, безмуфтову технологію з'єднання нагрівального і живлячого проводу використовують тільки Hemstedt і Nexans .


ТОП-4

преміум

Флаг Германії-2 ГЕРМАНІЯ

EXTHERM

офіційний сайт:
************

Нагрівальний мат EXTHERM

Тепла підлога Екстерм з'явилися на ринку України не так давно, проте завдяки високій німецькій якості впевнено займає свої ряди в рейтингу преміум сегменту теплої підлоги під плитку

На відміну від інших виробників, в кабельних матах Extherm використовується більш тонкий нагрівальний кабель. Також варто відзначити спосіб кріплення кабелю на склосітці. Тут він не приклеєний клейкою стрічкою, як роблять всі інші виробники.

В матах Extherm кабель закріплений на сітці за допомогою спеціального переплетення з волосіні, що надає кінцевому виробу більш естетичного вигляду і більш високої витривалості при монтажних роботах.

Ціна теплих підлог Extherm також порадує любителів преміум продукції, тому що порівняно з іншими брендами преміум сегменту вона трохи нижче (див. нижче в таблиці)


ТОП-5

преміум

Флаг Германії-3 ГЕРМАНІЯ

ArnoldRAK

офіційний сайт:
rak-waermetechnik.de

Нагрівальний мат ArnoldRAK

Закриває наш рейтинг теплої підлогипреміум сегментутепла підлога ArnoldRAK німецького виробництва, за якістю котра сильно схожа на раніше представлену в рейтингу теплу підлогу Хемштед.

Це високоякісний продукт європейського виробництва, з хорошою тефлоновою термостійкої ізоляцією і високими експлуатаційними властивостями.

В України бренд АрнольРак відомий у вузьких колах будівельників і виконробів, які працюють з ним на постійній основі на об'єктах елітної нерухомості.

ПОРІВНЯННЯ ВАРТОСТІ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ під плитку ПРЕМІУМ СЕГМЕНТУ

Виробник Країна 1 м2 3 м2 5 м2 10 м2 Гарантія
Кабельний мат DeviComfort 150Флаг Данії-4 ДАНІЯ 3674₴ 5604₴ 8735₴ 14123₴ 20 років
Кабельний мат Nexans MillimatФлаг НОРВЕГИИ-4 НОРВЕГІЯ 3372₴ 5877₴ 8079₴ 13050₴ 20 років
Нагрівальний мат ARakФлаг Германії-4 ГЕРМАНІЯ 2696₴ 4736₴ 6524₴ 10571₴ 20 років
Нагрівальний мат ExthermФлаг Германії-5 ГЕРМАНІЯ 2474₴ 4290₴ 6270₴ 11385₴ 20 років
Кабельний мат HemstedtФлаг Германії-7 ГЕРМАНІЯ 2330₴ 3960₴ 5730₴ 10430₴ 20 років

В наших рейтингах представлені далеко не всі бренди теплої підлоги під плитку , що доступні покупцеві сьогодні в Україні. Ми впевнені, на просторах інтернету, крім описаних в нашій статті ви знайдете ще мінімум 10-20 виробників.

Вибираючи теплу підлогу під плитку рекомендуємо не економити на якості, тому що ремонт теплої підлоги змонтованої під кахельні покриття досить трудомісткий і дуже дорогий, а іноді і зовсім не можливий.

ЯКу теплу підлогу ВИБРАТИ під плитку У Ванну КІМНАТу?

Дівчина у ванній на теплій підлозі

Особливу увагу приділяйте вибору теплої підлоги під плитку в ванну та інші приміщення з підвищеною вологість .

Рекомендуємо вибирати в такі кімнати безмуфтову кабельну теплу підлогу Nexans або Hemstedt , тому що із-за відсутності у них сполучної муфти, місце контакту холодного і гарячого дроту має підвищену герметичність.

Отже такі кабелю у вологих приміщеннях прослужать значно довше. Зверніть увагу, вибираючи теплу підлога у ванну кімнату її площа зазвичай вельми низька. У більшості випадків вона складає від 1 до 2.5 м 2 .

Якщо ви хочете заощадити не програвши при цьому в якості, можете застосувати замість кабельного мату - тонкий нагрівальний кабель того ж виробника.

Тонкі нагрівальні кабелі - монтуються на спеціальну монтажну стрічку і коштують на 20-30% дешевше ніж готові кабельні мати. Виходячи із невеликій площі ванної кімнати монтаж такої підлоги не складе ніяких труднощів.

Як вибрати під плитку інфрачервону теплу підлогу?

Крім кабельної підлог з підігрівом сьогодні також можна зустріти тих людей, які вибирають під плитку плівкову інфрачервону теплу підлогу .

Варто відзначити, що плівкова підлога спочатку була спроектована виключно "для сухого монтажу" (під ламінат, лінолеум, ковролін). Монтаж інфрачервоної підлоги під плитку не є прямою рекомендацією від виробників, тому всі наслідки за здійснення цієї задумки будуть лежати виключно на Вас або на монтажній організації, яка виконує монтаж.

Чому ж люди вибирають під плитку інфрачервону підлогу всупереч рекомендаціям виробників?

Інфрачервона плівка під плиткою і ноги

Вся справа в ефективності роботи такої теплої підлоги. Справа в тому, що із-за великої площі теплопередачі плівкові підлоги нагріваються швидше ніж кабельні, а також прогрів поверхні більш рівномірний. Відповідно якщо швидкість нагріву вище - витрата електроенергії нижче ( енергоспоживання = потужність * час [од. Вим: кВт * год]).

Щоб попередньо визначити скільки споживає тепла підлога скористайтесь цією статтею.

Люди, які розуміють ці властивості часто вдаються до того, щоб вибрати і встановити плівкову підлогу під плитку .

В нашому магазині можна купити готовий комплект інфрачервоної підлоги під плитку, а також ознайомитися з існуючими технологіями монтажаІЧ-плівки під плитку на сьогодні.

ВАЖЛИВО!
Суворо не рекомендуэмо выбиратиплівкову підлогу пі дплитку в ванну кімнату та інші приміщення з підвищенною вологістю.

Даючи відповідь на питання: "Яку теплу підлогу краще вибрати під плитку" користуйтеся наступними рекомендаціями:

  • В ванну кімнату - рекомендуємо не заощаджувати на якості і вибирати безмуфтову кабельну теплу підлогу. Не варто вибирати плівкову підлогу під плитку в ванну та інші кімнати з підвищеною вологістю.
  • В кімнати загального призначення (кухня, коридор, спальня) під плитку можна вибрати будь-яку теплу підлогу, представлену в нашому рейтингу. Критеріем вибору тут буде виключно ціна.
получить консультацию
Залишились питання?
Отримайте безкоштовну консультацію статті від спеціаліста магазину
Отримати консультацію
Інші статті
Рекомендації по вибору теплої підлоги під ламінат
Рекомендації по вибору теплої підлоги під ламінат
В даній статті Ви дізнаєтесь всі тонксоті вибору теплої підлоги під ламінат.
Детальніше
Як правильно вибрати теплу підлогу на балкон
Тепла підлога на балконі це вже давно не розкіш, а запорука комфорту і здоров'я всієї вашої сім'ї. Не знаєте яку теплу підлогу на балкон краще вибрати? Шукайте відповідь в нашій статті
Детальніше
Інфрачервона плівка на стіну і стелю
Інфрачервона плівка на стіни і стеля - чи можна закріпити і наскільки це ефективно? Відповідь читайте в нашій статті
Детальніше
Опалення теплиці інфрачервоною плівкою
Інфрачервоний обігрів теплиць опалювальної плівкою - це сучасне енергоефективне рішення, для обігріву полікарбонатних та інших видів теплиць
Детальніше
Чи можна підключати електричну теплу підлогу без терморегулятора?
Роздумуєте чи можна підключити електричну теплу підлогу без терморегулятора? Не рекомендуємо. Чому? Читайте в нашій статті.
Детальніше

  • ОТЗЫВЫ
Загрузка комментариев...
Товар добавлен в корзину
Итого:
Купить в один клик
 
Заполните данные для заказа
Ваш заказ принят!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время,
благодрим за покупку.
Закрыть окно
Запросить стоимость товара
Заполните данные для запроса цены
Запросить цену Запросить цену