Пн-Пт, 9:00 - 18:00 (063) 499-77-42 (066) 444-30-18   (098) 444-30-18 Заказать звонок
Получить консультацию

Оставьте Ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с Вами в ближайшее рабочее время для решения Вашего вопроса.

Ваш телефон
Ваш телефон*
Ваше имя
Ваше имя

* - Поля, обязательные для заполнения

Сообщение отправлено
Ваше сообщение успешно отправлено. В ближайшее время с Вами свяжется наш специалист
Закрыть окно
Закрыть окно
Интернет-магазин Инхит
Як вибрати довжину і потужність електричного мата? В данній статті Ви дізнаєтесь, як правильно обрати довжину нагрівального мата, а також, як розрахувати його потужність. Як вибрати довжину і потужність електричного мата? Як вибрати довжину і потужність електричного мата?

Потужність кабельного мату для теплої підлоги

Процес підбору потужності нагрівального кабельного мату набагато простіший, ніж розрахунок потужності нагрівального кабелю .

Виробники даних виробів вже зробили все за Вас. Крок кріплення кабелю на сітці обраний таким чином, що б забезпечити постійну потужність на квадратний метр теплої підлоги.

У більшості випадків, потужність кабельного мату становить 150 - 200 Вт/м.кв . Дана величина залежить від погонної потужності кабелю фіксованого на маті.

Варто відзначити, що в більшості випадків електричні мати мають потужність 150-160 Вт / м.кв. , проте, наприклад нагрівальні мати IN-THERM виробляються потужністю 200 Вт/ м.кв.

За нормами СНіП та ДБН, потужність теплої підлоги на рівні 200 Вт/м.кв. слід вибирати за умови, що підлога не утеплена (наприклад, стяжка від забудовника).

Як розрахувати довжину нагрівального мату?

Тут знову-таки все дуже просто. Довжина нагрівального мату розраховується виходячи з необхідної площі теплої підлоги . Ніяких складних математичних обчислень, як наприклад при розрахунку довжини і кроку укладання гріючих кабелів , тут проводити не потрібно.

  • Що потрібно зробити?
  • Відняти площу, яку займають великі габаритні меблі в приміщенні від загальної площі приміщення, в результаті чого отримати загальну площу теплої підлоги

Підбір довжини кабельного мату здійснюється за загальною площею теплої підлоги. Так, якщо площа підлогового опалення дорівнює 10 кв.м. - довжина електричного мату для теплої підлоги становитиме 20 м.п. (при стандартній ширині мату 50 см)

Зверніть увагу

при обігріві площ більших ніж 15 кв.м. вам буде потрібно застосувати мінімум 2 кабельних мати підключених між собою паралельно.

Також варто врахувати сумарну потужність теплої підлоги. При виборі кабельних матів, потужністю 150 Вт/м 2 один терморегулятор зможе комутувати максимум 20 кв.м. теплої підлоги .

  • Розмотування синього нагрівального мату Нексанс
  • Ножиці і синій нагрівальний мат Нексанс
  • Розкладений синій гріє мат повної потужності

Зверніть увагу, якщо в процесі монтажу частина мату не поміщається в виділену площу, обрізати кабель категорично забороняється!!!.

В такому випадку, рекомендується зрізати кабель з сітки і прокласти його одним додатковим витком уздовж всієї довжини зони теплої підлоги, дотримуючись відступу мінімум 7.5 см від сусідніх вже прокладених витків.

Кабель покладений змійкою на кухні

Висновки: вибираючи потужність кабельного мату враховуйте умови теплоізоляції чорнової підлоги. При відсутності теплоізоляції в підлозі (стяжка від забудовника) рекомендується вибирати мат потужністю 200 Вт/м.кв. , в іншому випадку застосовуйте кабельні мати потужністю 150-160 Вт/м.кв .

получить консультацию
Залишились питання?
Отримайте безкоштовну консультацію від спеціаліста магазину
Отримати консультацію

Оцініть статтю:
(Голосів: 1, Рейтинг: 3.3)
3.3
1

  • Комментарі
Загрузка комментариев...
Товари зі статі

Товар добавлен в корзину
Итого:
Купить в один клик
 
Заполните данные для заказа
Ваш заказ принят!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время,
благодрим за покупку.
Закрыть окно
Запросить стоимость товара
Заполните данные для запроса цены
Запросить цену Запросить цену