Прием и обработка заказов:
Пн - Пт: с 9:00 до 19:00
Сб - Вс: прием заказов online через сайт
Самовывоз в Киеве:
Пн, Ср, Пт: с 14:00 до 19:00
Вт, Чт:
Отправки Новой Почтой:
Ежедневно, с Пн по Пт
См. телефоны
Сначала хотел приобрести такой-же мат но на 160Вт, но после разговора с менеджером Владиславом решил взять на 200Вт/м. Тем более с очень заманчивой скидкой. Да ещё и с бесплатной доставкой в отделение НП.
Спасибо за внимательный подход к клиентам. Так держать!
Буду однозначно рекомендовать этот магазин друзьям.
Достоинства:
Качество товара и обслуживания!
Недостатки:
Пока не выявлено.
Купляв кабель вазел у 23 році і потім ще у 24 році. Раніше був кабель грубіше і товще. А у 24 вже став трохи тоньше да більш мякіший (зручніше монтувати) я б сказав що по моїм відчуттям став якісніше буду ще купляти дякую
Достоинства:
якісний гарно гріє
замовив німецькі мати з монтажем в ванну та санвузол, майстер Віктор привіз продукцію прямо на обєкт і все добре змонтував. вклали датчики все перевірили гріється, будемо монтувати плитку
Достоинства:
поки не використовува
Швидко прийняли замовлення та відправили Новою Поштою. Нагрівальний мат зручно вкладається на підлогу. Терморегулятор зручний у налаштуванні. Самостійно вперше вклав теплу підлогу без сторонньої допомоги.
Достоинства:
Зручно вкладається.
Якість обігріву поки оцінити не можу, але робота продавця була на відмінному рівні. Тут я отримав найкращу ціну, плюс 3 терморегулятори в подарунок. При оплаті мені зробили ще додаткову знижку, а в додаток — безкоштовну доставку. Одним словом, всі можливі й неможливі бонуси :)
Монтував кабель вперше, нічого складного. Кабель встановлював у штробу, бо не був упевнений, що йому вистачить місця під плиткою. Якщо використовуєте такий метод, рекомендую фіксувати кабель плитковим клеєм. Спочатку наносьте клей у штробу, потім занурюйте в нього кабель, просуваючись по 2-3 метри до кінця. Перший кабель я ставив у штробу і зверху заливав стяжкою, бо вона залишилась після попередніх робіт. Стяжка повинна бути рідкою, щоб уникнути пустот. Можна використовувати стяжку, але вона не дуже пластична, може осідати оголюючи кабель, тоді як з клеєм працювати ідеально. На 69 метрів кабелю у мене пішло пів мішка клею.
Достоинства:
Найкраща ціна серед магазинів + куча подарунків
КОНТАКТНЫЕ ТЕЛЕФОНЫ
Email: inheat.kiev.ua@gmail.com
ГРАФИК РАБОТЫ:
ПУНКТЫ САМОВЫВОЗА:
|
ОТЗЫВЫ О НАС НА GOOGLE Чтобы просмотреть, что о нас пишут клиенты, перейдите по ссылке: Рейтинг:
(4.9)
Сделаем Ваш дом теплее! ![]() Отзыв пиши -
сотку лови
|
Нашли ошибку на сайте? Укажите на нее нам, выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Забрать заказ самостоятельно вы можете по адрессу: г. Киев, м. Святошино, ул. Хмельницкая 10, 1 эт, блок 8, оф.2 (Б8-2) с 9:00 до 19:00
Обращаем ваше внимание, что самовывоз доступен после согласования заказа с менеджером