Електрична тепла підлога - яка фірма краща?

У процесі вибору електричної підлоги покупці задаються справедливим питанням: «Чому тепла підлога з однаковими технічними характеристиками, але під різними брендами має кардинально різну вартість?». Чи правда, що чим дорожча тепла підлога - тим вона краща? Давайте розбиратися.

Для простого покупця у 80% випадків критерієм вибору фірми теплої підлоги являється ціна, по принципу: чим дешевше - тим тепла підлога гірша, а чим дорожче – тим якісніша. Дехто з покупців ще порівнює теплу підлогу за характеристиками на сайті або на упаковці.

☝️ Але написати на коробці теплої підлоги можна що завгодно, як і на сайті. Давайте спробуємо порівняти теплу підлогу різних виробників по більш об'єктивним, видимим та вимірюваним параметрам.

рейтинг теплых полов

p.s. Нам відомо, що ~98% асортименту теплої підлоги завозяться в Україну без коробок, а пакувальні коробки друкуються вже в нашій країні. Очевидно це робиться для економії вартості міжнародної доставки та забезпечення нижчої кінцевої вартості для кінцевого споживача в Україні. Однак надрукувати на коробці в такому разі можна все, що завгодно, від несправжньої країни виробництва до невідповідних параметрів продукції, що більшість недобросовісних продавців і робить.

#Швидка навігація по брендам


За якими критеріями порівнювати теплу підлогу?

Очевидно, порівнювати теплу підлогу за інформацією на упаковці або з каталогу постачальника ми не будемо. По-перше, у цих джерелах багато інформації, яку ні продавець, ні покупець перевірити просто не може. По-друге, на упаковці або в характеристиках взагалі може бути упущена важлива інформація, наприклад, наявність діючих сертифікатів якості, наявність сервісного центру обслуговування у бренду та ін.

Якщо комплексно підійти до процесу порівняння різних фірм теплої підлоги між собою, то можна побачити, що деяких виробників краще зовсім обходити стороною в той час як вони позиціонують себе майже еталоном ринку.


☝️ Наш рейтинг електричної теплої підлоги складено з урахуванням таких критеріїв:

 • Наявність офіційного сайту з діючими контактами;
 • Підтверджена країна виробництва, яка збігається із заявленою на упаковці;
 • Якість внутрішньої ізоляції нагрівальних жил, виміряна мегомметром при напрузі 5000 Вольт;
 • Чи відповідає ціна продукту його якості;
 • Наявність чинного сертифіката відповідності EN60335;
 • Наявність закордонних сертифікатів;
 • Наявність сервісної служби та гарячої лінії тех. підтримки в Україні;
 • Наявність негативних відгуків про продукт у наших покупців, монтажників та менеджерів.
критерії оцінки та складання рейтингу теплої підлоги

Відповідно кожна фірма теплої підлоги отримала від нас оцінку від 0 до 8 балів згідно з описаними вище критеріями.

На жаль на ринку України сьогодні присутня колосальна кількість приватних торгових марок теплої підлоги з заявленою країною виробництва, яка не відповідає дійсності. Дуже популярним стало видавати дешеву китайську теплу підлогу за якісну європейську чи американську продукцію та відповідно накручувати на ній ціну у 3-4 рази. Такі відомі нам "псевдо бренди" будуть розглянуті в кінці рейтингу.

ТОП-1. Тепла підлога Hemstedt

Тепла підлога Hemstedt - німецька електрична підлога з багатою історією. Товар високої якості за доступною ціною. Особливістю теплої підлоги фірми HEMSTEDT є безмуфтове з'єднання нагрівальної жили та "живлячого проводу": запатентована технологія hem-system, що робить її найнадійнішою теплою підлогою під плитку та керамограніт.

Бренд Хемштед має широкий асортимент продукції. Ознайомитись з повним каталогом можна на сайті виробника. В Україну імпортуються лише частина асортименту, наприклад кабелі для теплої підлоги, нагрівальні мати та кабелі для систем сніготанення.

Читати далі
Оцінка: 8 з 8
~1867 грн/м2
hemstedt.de
Німеччина
Так
Так
Так
Рейтинг ТОП-1 Тепла підлога Hemstedt
тепла підлога Hemstedt - випробування

Тепла підлога Хемштед має високоякісну внутрішню ізоляцію: результать випробувань: ~100.9 гОм.


Хемштед часто порівнюють із брендом Nexans (#7 поз. у рейтингу), бо вони обидва виконані за унікальною безмуфтовою технологією. Однак якщо порівняти нагрівальний кабель в стяжку Hemstedt BR-IM і Nexans TXLP/2, то видно, що у Хемтштед більш товста і тверда зовнішня оболонка, а також захищена від УФ-випромінювань, що дозволяє застосовувати його для обігріву дахів та водостоків. Також на відміну від Нексанс кабелі Хемштед мають латунний більш товстий екран - тобто нагрівальні кабелі Хемштед більш броньовані в цілому.

Фірма Хемштед завжди має актуальні сертифікати відповідності, а також за весь час продажу нашим магазином не було жодного випадку рекламації. Негативних відгуків про цей продукт ви також не знайдете.

Згорнути

ТОП-2. Тепла підлога Fenix

Електрична підлога Fenix - це високоякісний товар від європейського виробника «Fenix Group ldt». Незважаючи на високі показники якості ціна на теплу підлогу Fenix у порівнянні з іншими фірмами знаходиться в середньому діапазоні.

Цей продукт дуже популярний в Україні та продається в більшості будівельних магазинів країни.

Бренд Fenix має широку лінійку кабельно-нагрівальної продукції в т.ч. тонкі кабелі та нагрівальні мати під плитку.

Читати далі
Оцінка: 8 з 8
~1526 грн/м2
fenixgroup.cz
Чехія
Так
Так
Так
Рейтинг ТОП-2 Тепла підлога Фенікс
тепла підлога Fenix - випробування

Тепла підлога фірми Fenix має один із найкращих показників якості внутрішньої ізоляції (~136.4 гОм) в порівнянні з іншими виробниками.


Продукція ТМ Fenix завжди має діючі сертифікати якості та відповідності, а також всю документацію, що підтверджує країну походження товару.

Користуючись популярністю бренду деякі недобросовісні продавці продають китайські підробки під виглядом теплої підлоги Fenix (дуже часто у таких продавців ціна нижча ніж у офіційного дилера). У зв'язку з цим були навіть написані спеціальні листи на завод Fenix і затверджено список порушників, які продають підробки, копії листів від заводу дивіться на оф. сайті. При покупці обов'язково перевіряйте наявність захисної голограми у гарантійному сертифікаті.

Згорнути

ТОП-3. Тепла підлога Wazzell

Електрична підлога Wazzell - німецька тепла від виробника ARak Wärmetechnik. Торгова марка WAZZELL з'явилася в Україні в 2021 році, проте продукція заводу ARak присутня на ринку країни вже досить давно під такими брендами як: Extherm, Shtoller, Arnold Rak.

Основні плюси теплої підлоги Wazzell це багатожильні нагрівальні жили з мідних сплавів, а також високотемпературна тефлонова ізоляція. Завдяки такій конструкції кабелі та мати Вайзел мають малу товщину (~3.5 мм).

Незважаючи на низьку товщину, нагрівальні кабелі Wazzell мають якісне мідне обплетення, фольгований екран і досить тверду зовнішню оболонку.

Читати далі
Оцінка: 7 з 8
~1594 грн/м2
rak-waermetechnik.de
Німеччина
Так
Ні
Так
Рейтинг ТОП-3 Тепла підлога Wazzell
тепла підлога Wazzell - випробування

Тепла підлога фірми Wazzell має гарну ізоляцію ~70.4 гОм.


На відміну від інших німецьких брендів заводу ARak Wärmetechnik представлених в Україні, тепла підлога Wazzell отримала додатковий бал у рейтингу через нижчу ціну.

Нагрівальні мати Wazzell мають не клейову сітку. Це може визвати деякі незручності при монтажі, проте компенсується за рахунок нижчої ціни порівняно з фірмами ел. підлоги Extherm та Shtoller.

На поточний 2024 рік фірма теплої підлоги Wazzell здобула велику довіру серед покупців України.

Через стрімке зростання популярності бренду деякі магазини поширюють інформацію про те, що Wazzell виробляється в Китаї, проте імпортер надає діючі сертифікати із заявленою країною виробництва - Німеччина (див. у картці товару), а також має нотаріально завірений лист з німецького заводу ARak Wärmetechnik.

Згорнути

#4. Тепла підлога Shtoller / Extherm / Arnold Rak

Тепла підлога фірм Shtoller, Extherm, Arnold Rak - крім ТМ Wazzell із заводу ARak Wärmetechnik в Україну імпортується тепла підлога ще цих трьох брендів. Товари даних торгових марок практично ідентичні, як по асортименту так і за якістю, бо виготовляються на одному виробництві.

Це високоякісна тепла підлога проте поступається попередньому бренду в ціні, однак при цьому нагрівальні мати цих фірм виконані на повністю просоченій клеєм сітці - це є плюсом.

Німецькі мати під плитку мають потужність 180 Вт/м2. Це середнє значення між мінімальним 150 і максимальним 200 Вт/м2. Тобто. такі мати універсальні і можуть застосовуватися у всіх приміщеннях незалежно від теплоізоляції.

Читати далі
Оцінка: 7 з 8
~2317 грн/м2
rak-waermetechnik.de
Німеччина
Так
Ні
Так
Рейтинг ТОП-4 Тепла підлога Shtoller Extherm
тепла підлога Extherm - випробування

Результат випробувань ізоляції кабелю Extherm напругою 5000 В: ~56.1 гОм.


Характерною відмінністю німецької теплої підлоги ARak є специфічні кінцева та з'єднувальна муфти. Візуально вони відрізняються від усіх інших, у той час як на більшості китайських нагрівальних кабелів вони однакові (див. фото у картці товарів).

Відмінною особливістю німецьких матів є пришитий ліскою кабель до сітки - виконати такий процес можна лише на високотехнологічному обладнанні, що ускладнює процес виготовлення підробок.

Згорнути

#5. Тепла підлога Comfort Heat

Електрична підлога Comfort Heat - високоякісна підлога європейського виробництва. Ця тепла підлога отримала 5 місце в рейтингу через високу ціну і не до кінця зрозумілу країну походження продукції.

Comfort Heat позиціонують себе як Литовська компанія, хоча у сертифікатах відповідності представлених на офіційному сайті, виробником вказано м. Бурбах, Німеччина. Проте працюючи з продукцією Comfort Heat ми помітили велику схожість зовнішнього вигляду (упакова, заводські бірки, конструктивні елементи) нагрівальних матів Comfort Heat з нагрівальними матами Fenix (№2 у рейтингу) або наприклад, кабелі для сніготанення, також мають схожість з Fenix на 98%. Виходячи з цього ми не можемо стверджувати, що вся продукція Комфорт Хіт виробляється в Німеччині. Швидше за все, тепла підлога виготовляється на замовлення литовської компанії на заводах Європи різних країн.

Читати далі
Оцінка: 6.8 з 8
~2491 грн/м2
comfortheat.eu
Німеччина
Так
Так
Так
Рейтинг ТОП-1 Тепла підлога Comfort Heat
тепла підлога Comfort Heat - випробування

Результат випробувань ізоляції напругою 5000 В: ~145.1 гОм.


До якості продукції Comfort Heat питань немає. Кабелі мають високоякісну внутрішню ізоляцію (див. фото). Нагрівальні жили в кабелях та матах виконані з моножили (як і у Fenix).

Великою перевагою цієї ТМ є наявність великої кількості діючих сертифікатів як українського, так і європейського зразків. Крім цього, компанія надає високий сервіс технічної підтримки по Україні в усіх напрямках: тепла підлога, антизледеніння, обігрів морозильних камер, вуличних майданчиків та інше.

Згорнути

#6. Тепла підлога In-Therm и In-Therm Eco

Електрична підлога In-Therm - цю продукцію виготовлено на чеському заводі Fenix по технічному завданню української компанії ТОВ "Інтерм". Конструктивно тепла підлога Фенікс та Інтерм практично ідентичні. Однак як показали заміри опору внутрішньої ізоляції - різниця між ними є.

В асортимент In-Therm входять тільки мати і тонкі кабелі. Також під цим брендом виготовляється лінійка теплої підлоги серії ECO. У ній є кабелі для укладання під стяжку із класом міцності М2.

Головний плюс бренду - порівняно низька ціна при досить високій якості.

Читати далі
Оцінка: 6.7 з 8
~1170 грн/м2
fenixgroup.cz
Чехія
Так
Ні
Так
Рейтинг ТОП-6 Тепла підлога IN-THERM
тепла підлога IN-THERM - випробування

Результати вимірювання опору ізоляції теплої підлоги фірми In-Therm: ~46.2 гОм.


Сітка у нагрівальних матів Інтерм не клейова, проте вона має в основі двосторонній скотч, який дозволяє приклеїти мат до стяжки, якщо вона добре прогрунтована.

За весь час продажу ми зустрічалися з декількома рекламаціями по цій ТМ. Здебільшого вони були пов'язані з порушенням технології монтажу. Проте дорожча тепла підлога може "пережити" деякі помилки в монтажі, а от дешевша - ні.

Згорнути

#7. Тепла підлога Nexans

Електрична підлога Nexans - флагман серед нагрівально-кабельної продукції на ринку Європи. Історія компанії бере свій початок у 1897 році.

Особливістю теплої підлоги фірми Nexans є безмуфтове з'єднання "splice" між живлячим та нагрівальним проводом.

У лінійці продукції Nexans є безмуфтові мати Millimat потужністю 150 Вт, товщиною 5 мм і міцні кабелі з класом М2, діаметром ~7 мм (TXLP/2), що дозволяє укладати їх у стяжку при будівництві приватних будинків та великих комерційних об'єктів.

Читати далі
Оцінка: 6.5 з 8
~2441 грн/м2
nexans.no
Норвегія
Ні
Так
Обмежена
Рейтинг ТОП-7 Тепла підлога Нексанс
тепла підлога Nexans - випробування

Тепла підлога фірми Нексанс має високоякісну внутрішню ізоляцію.: результать випробувань: ~197 гОм.


З мінусів бренду - тех.підтримка та ціна. Політика імпортера така: "консультуйтеся там, де купували", відповідно якщо ви купили цю продукцію в некомпетентному магазині (або наприклад в Епіцентрі), то можете залишитися без тех. підтримки. Також імпортер штучно обрізає ціни дистриб'юторам, таким чином більшість магазинів в Україні не можуть запропонувати хороші умови для оптових покупців по цьому бренду, хоча продукція досить якісна.

Крім цього тепла підлога Нексанс сама по собі має порівняно високу ціну, особливо на нагрівальні мати. Наприклад, німецькі мати Hemstedt виконані також по безмуфтовій технології нічим не поступаючись в якості вартують на 32% дешевше (див. діаграму по ціні).

Згорнути

#8. Тепла підлога Alay Heat

Тепла підлога Alay Heat - недорога тепла підлога українського виробництва. Бренд вийшов на ринок у 2024 році. Продукція була створена після ретельного 2-річного вивчення та аналізу конструкції теплих підлог вище описаних і не лише брендів.

В результаті інженери Київського кабельного заводу "СПЕЦКАБЕЛЬ" створили порівняно непоганий тонкий нагрівальний кабель. Лінійка розмірів та потужностей була запозичена у бренду Fenix, конструкція муфт у фірми Devi, а будова кабелю у виробника Woks.

Читати далі
Оцінка: 6.4 з 8
~666 грн/м2
speckabel.com
Україна
Так
Ні
Так
Рейтинг ТОП-8 Тепла підлога Alay
тепла підлога Alay - випробування

Результат вимірювання опору ізоляції кабелю Alay при напрузі 5000 В: ~17.3 гОм.


Показники опору ізоляції менш високі як в Європейських виробників, т.к. ізоляція не тефлонова, а полімерна.

Нагрівальна жила - монопровід, замовляється та виготовляється у Великій Британії.

У лінійку продукції входять тонкі кабелі (4.5 мм) та мати. Тепла підлога Alay сертифікована і проходить серію суворих випробувань у гідрованнах на заводі перед тим як надійти в продаж.

Згорнути

#9. Тепла підлога Zubr

Тепла підлога Zubr - порівняно нова фірма на ринку теплої підлоги? з'явилася наприкінці 2023 року. Виготовляється за технічним завданням української компанії DS Electronics на польському заводі Електра.

Теплі підлоги заводу Electrа і раніше імпортувалися в Україну під такими товарними знаками, як Profitherm, Entso, ELEKTRA Warm Floor. Але на відміну від бренду Profitherm, тепла підлога Зубр має діючі сертифікати якості та "живий" відділ тех. підтримки.

Читати далі
Оцінка: 6.3 з 8
~1439 грн/м2
elektra.eu
Польща
Так
Ні
Так
Рейтинг ТОП-9 Тепла підлога Зубр
тепла підлога Nexans - випробування

Результат вимірювання опору ізоляції кабелю Zubr при напрузі 5000 В: ~38.7 гОм.


Нагрівальні мати Зубр мають клейову основу. Невеликим мінусом є низька питома потужність 150 Вт/м2, чого може бути недостатньо для прогріву холодних приміщень.

Нагрівальні кабелі Зубр мають діаметр 5 мм і можуть бути укладені або в шар цементної стяжки або безпосередньо під плитку.

Згорнути

#10. Тепла підлога GrayHot и Ok-Hot

Електрична тепла підлога GrayHot и Ok-Hot - товар вітчизняного виробництва (ПАТ "Одескабель"). Це лінійка бюджетної теплої підлоги.

Плюсами цієї торгової марки є наявність сертифікатів, підтверджене місце виробництва та доступна ціна, хоча в 2024 році виробник почав різко піднімати вартість продукції і перевага в ціні поступово нівелюється.

Порівняно низька вартість продукції GrayHot позначається на невисокій якості сировинних матеріалів, з яких робиться ця тепла підлога.

Читати далі
Оцінка: 6 з 8
~1116 грн/м2
odeskabel.com
Україна
Так
Так
Так
Рейтинг ТОП-10 Тепла підлога GrayHot
тепла підлога GrayHot - випробування

Результат вимірювання опору ізоляції кабелю GrayHot при напрузі 5000 В: ~20.5 гОм.


Показники якості внутрішньої ізоляції у теплої підлоги GrayHot невисокі, оскільки ізоляція – полімерна. Але незважаючи на це - навіть ці значення вищі ніж у китайських теплих підлог.

У лінійці теплої підлоги Грейхот лише 2 вироби: кабельний мат товщиною 6 мм і нагрівальний кабель (15 Вт/м) овального діаметру 4х5.5 мм

Нагрівальний кабель Ok-hot відрізняється від GrayHot лише тим, що він потужніший (17 Вт/м.п.)

Кабель на маті використовується такий самий як і в бухті, тобто перетином 4.5 х 5.5 мм. Через це мати не дуже вигідно укладати на великих площах, бо це спричиняє підвищену витрату плиткового клею. Сітка мата не клейова.

Теплу підлогу GrayHot можна купити в більшості магазинів України.

Згорнути

#11. Тепла підлога Woks

Електрична тепла підлога Woks - товар вітчизняного виробництва. Продукція Вокс виробляється в Одесі на заводі Одескабель. Дане підприємство відоме своєю силовою кабельною продукцією, проте крім слабострумових і силових кабелів, тут також виробляються теплі підлоги.

Бренд Woks отримав 5 балів із 8, тому що має не високі показники якості внутрішньої ізоляції, часом зустрічаються негативні відгуки, а найголовніше - ціна. Раніше ця ТМ була однією з найдоступніших в Україні, проте починаючи з 2023 року завод регулярно піднімає вартість продукції, в середньому на 5 – 10% кожні 3 місяці. Тому на поточний 2024 рік середня ціна на мати Woks майже зрівнялась з ціною європейських виробників, наприклад Fenix, Wazzell, Hemstedt які мають на порядок вищі показники якості.

Читати далі
Оцінка: 5 з 8
~1728 грн/м2
odeskabel.com
Україна
Так
Так
Так
Рейтинг ТОП-11 Тепла підлога Woks
тепла підлога Nexans - випробування

Результат виміру опору ізоляції кабелю Woks при напрузі 5000 В: ~28.3 гОм.


Нагрівальні мати Woks мають унікальну конструкцію, а саме клейову ламіновану сітку. На відміну від інших фірм клейових матів, тут є можливість розрізати сітку, розкласти та приміряти теплу підлогу і тільки після цього приклеїти її до стяжки, знявши захисну плівку.

Також у лінійці продукції Woks крім тонких кабелів та матів присутні броньовані кабелі для укладання в стяжку Woks 20 Titanium.

Згорнути

#12. Тепла підлога Flex

Тепла підлога Flex - позиціонується в Україні як європейська тепла підлога латвійського виробництва.

Знайти офіційний сайт виробника нам не вдалося, так само як і чинні сертифікати на цю продукцію. Однак при вимірюванні показників якості внутрішньої ізоляції ми отримали досить високі результати. Крім цього, ціна на цей продукт є порівняно низькою.

По простому кажучи, якщо для вас не важливі формальності і ви не бажаєте переплачувати за ім'я бренду, але при цьому шукаєте більш-менш якісну теплу підлогу з сервісною підтримкою, то можемо рекомендувати ТМ Flex.

Читати далі
Оцінка: 4.8 з 8
~997 грн/м2
не знайдео
Латвія
Ні
Є, але протерміновані
Так
Рейтинг ТОП-12 Тепла підлога Flex
тепла підлога Flex - випробування

Результат вимірювання опору ізоляції кабелю Flex при напрузі 5000 В: ~67.2 гОм.


З нашого досвіду можемо сказати, що це єдина фірма електричної теплої підлоги у низькому ціновому сегменті з такими високими показниками опору внутрішньої ізоляції.

Товщина нагрівального кабелю Flex лише 3.8 мм. Мати Flex мають відмінну теплову потужність 175 Вт/м2. Сітка мата не клейова.

В асортименті бренду Флекс всього 2 вироби - мат та тонкий кабель.

Згорнути

#13. Тепла підлога Devi

Електричну теплу підлогу Devi в Україні довгий час було прийнято вважати флагманом за якістю та надійністю, відповідно і ціна на ці вироби була і залишається одна з найвищих. Devi - це данська компанія (входить до групи Danfoss Group), проте в Україну продукція надходить із польських та румунських заводів.

Внаслідок бойових дій було знищено головний склад продукції Devi під Києвом, тому зараз більшість позицій привозяться під замовлення.

Сервісний центр цього бренду був сильно скорочений і сьогодні покупцям важко буде отримати кваліфіковану допомогу по цій продукції.

Також нам не вдалося знайти жодного чинного сертифікату якості на офіційному сайті Devi.

Читати далі
Оцінка: 4.5 з 8
~2654 грн/м2
devi.danfoss.com
Польща
Ні
Є, але протерміновані
Обмежена
Рейтинг ТОП-13 Тепла підлога Devi
тепла підлога Devi - випробування

Результат вимірювання опору ізоляції кабелю Devi при напрузі 5000 В: ~10.76 гОм.


Ми були неприємно здивовані показниками якості ізоляції теплої підлоги Devi (випробовувався кабель Deviflex 18T). Відверто кажучи, це показники дешевих китайських теплих підлог. З чим пов'язані такі низькі показники важко сказати, але результати говорять самі за себе.

Також досвід використання показав низьку термічну стійкість теплої підлоги Devi. Наш клієнт зіткнувся з ситуацією, коли кабель Devi у стяжці вийшов з ладу менше ніж за тиждень через те, що на нього поклали крісло-мішок. Звичайно, робити такого не можна - але й "прожив" кабель порівняно недовго.

Згорнути

#14. Тепла підлога EasyTherm

Тепла підлога EasyTherm - згідно з даними імпортера, тепла підлога Ізітерм виробляється в Латвії підприємством Rak & Co. Підприємство розташоване у центрі Риги. У цей же час на сайті німецького виробника rak-waermetechnik.de зазначено, що вони виробляють (або виробляли) продукцію для цього бренду. Відповідно до запиту який був зроблений на заводі в Arnold Rak - Тепла підлога EasyTherm не виробляється на заводі Arnold Rak з 2021 року. Остання партія EasyTherm вийшла із заводу у 2020 році. Швидше за все, власники бренду EasyTherm змінили місце виробництва продукції наприкінці 2020 року, через що якість товару зменшилася. Це також підтверджується зовнішнім виглядом нагрівальних матів, який змінився у 2021 році: із пришитого ліскою кабелю до сітки до приклеєного скотчем.

Читати далі
Оцінка: 3 з 8
~1448 грн/м2
не знайдено
Латвія
Ні
Ні
Так
Рейтинг ТОП-14 Тепла підлога EasyTherm
тепла підлога EasyTherm - випробування

Результат вимірювання опору ізоляції кабелю EasyTherm при напрузі 5000 В: ~14.45 гОм.


Показники внутрішньої ізоляції низькі - нижчі навіть у українських виробників.

В асортимент продукції Ізітерм входить тонкий нагрівальний кабель та мат потужністю 200 Вт/м2. Сітка мата не клейова.

Через відсутність сертифікатів неможливо достовірно визначити країну походження цієї продукції.

Згорнути

#15. Тепла підлога Ryxon

Електрична підлога Ryxon - позиціонується як Латвійська тепла підлога. Зовнішній вигляд і за параметрами дуже схожий на попередній бренд #14 EasyTherm.

Однак на відміну від бренду EasyTherm, Ryxon на нашій практиці зібрав набагато більше негативних відгуків. Наприклад, у клієнта був випадок, коли посередині мату із заводу була встановлена ремонтна муфта або коли кабель із заводу мав браковану кінцеву муфту. Таких випадків з іншими брендами ніколи не траплялося.

Якість внутрішньої ізоляції низька, чого не можна написати про вартість продукції.

Читати далі
Оцінка: 2 з 8
~1317 грн/м2
ryxon.eu
Латвія
Ні
Ні
Так
Рейтинг ТОП-15 Тепла підлога Ryxon
тепла підлога Ryxon - випробування

Результат вимірювання опору ізоляції кабелю Ryxon при напрузі 5000 В: ~8.13 гОм.


На упаковці кабелю Ріксон написано, що він має тефлоновую ізоляцію, проте після виміру опору у цьому можна засумніватися, бо всі європейські теплі підлоги з тефлоновою ізоляцією мають значення від 50 гОм і вище. Зрозуміло, що перевірити матеріал ізоляції можливості ні у покупця, ні у продавця немає. Цим користуються недобросовісні магазини, про які поговоримо далі.

Згорнути

☝️ Як бачите, наприкінці нашого рейтингу електричної теплої підлоги під плитку розміщені такі бренди в яких відсутні сертифікати, де неможливо визначити країну походження та які мають невисоку якість.

Але це ще не найгірші варіанти, оскільки на ринку України присутні приватні торгові марки теплої підлоги з такими ж показниками, але при цьому з накрученою в 2-3 рази ціною, без сервісних служб, із завідома неправдивою заявленою країною виробництва та підробленими у фотошопі сертифікатами. Про деякі такі відомі нам "псевдо бренди" розповімо нижче.

#16. Тепла підлога Heat Tech, BVF Heating, Schwarz, Dian Technology

Ці 4 бренди теплої підлоги продаються в Україні через сайти, що належать одній і тій самій особі (elitteplo.com.ua, ecopol.com.ua, epidloga.com.ua, марктеплейс Розетка, Алло, Епіцентр).

Це один із недобросовісних продавців, який продає дешевий китайський продукт під виглядом американської, німецької та європейської продукції. Так, у нашому рейтингу вище також є фірми в яких важко підтвердити достовірність походження продукції, але тут продавець накручує ціну в 2 - 3 рази від її реальної вартості, аргументуючи це європейською або американською якістю.

Читати далі
Оцінка: 0 з 8
відсутній
США, Німеччина, Угорщина
Ні
Ні
Ні
Тепла підлога Heat Tech

Через систематичний обман покупців ці торгові марки і сама фірма продавця (elitteplo, ecopol) здобули негативну репутацію в Україні . У мережі інтернет все частіше зустрічаються статті та матеріали, в яких інші магазини та виробники викривають схеми обману та наводять свої докази щодо цієї продукції, наприклад нами неодноразово була отримана E-MAIL ррозсилка з фото доказами від офіційного імпортера ТМ Fenix, у якій вони провели серію таємних закупівель у компанії Ecopol і отримали китайську теплу підлогу у коробках Fenix з підробленими гарантійними талонами .

Чому до брендів Heat Tech, BVF Heating, Schwarz підвищена увага?

В Україні існує ще щонайменше кілька десятків приватних торгових марок продукції, завезеної з Китаю. Але здебільшого в характеристиках цього товару чесно написана країна виробництва та й ціна товару відповідна.

Але продавці псевдо брендів Heat Tech (ХитТеч), Schwarz, BVF Heating крім того, що продають свій товар невідомого походження по сильно завищенію ціною, так ще й дискредитують інші по-справжньому якісні торгові марки та українських виробників. По-простому це називається недобросовісна конкуренція та обман покупця.

З кожним місяцем стає все більше ошуканих клієнтів, що попалися на хитрощі цих продавців. Вони вміло маніпулюють фактами і переконують покупців в американській чи європейській якості теплої підлоги і що вона справді коштує цих грошей. Наприклад розповідають про те, що тепла підлога Heat Tech є лідером продажів на Амазоні і що це 100% виробництво США, у той час як на амазоні ні слова немає про американське виробництво, а лише присутня інформація, що підлога відповідає стандартам електробезпеки США (дослівно: HeatTech™ heating mats are UL listed for USA, meet and exceed electrical safety standards). Для тих хто вміє користуватися пошуком Google, також не важко буде знайти справжнього виробника цієї "американської продукції", а саме Китай, корпорація Nuandi (дивитися джерело ).

китайский тепла підлога Heat Tech

Крім вище описаного прийому з "Heat Tech - лідер амазону" продавець цих брендів має цілу низку підготовлених прийомів, щоб переконати покупця переплатити у 2 - 3 рази. Наприклад, наносять маркування на нагрівальну плівку типу: T310-USA і стверджують, що навіть на товарі написано, що він американський, при тому що міжнародне маркування має інший вигляд: Made in USA. Або заманюють знижкою в 30-40% від ціни на сайті, але навіть при цьому ви переплачуєте, не кажучи про те, що купуєте низькоякісну продукцію. Популярною "приманкою" також являється "безкоштовний монтаж по всій Україні" до якого залучають низькокваліфікованих виконавців з OLX та студентів без досвіду, власного транспорту та спецінстурменту.

☝️ Не дайте себе ошукати, якщо не хочете придбати високоякісну продукцію "за всі гроші світу" вибирайте теплу підлогу з нашого рейтингу #1 - #15.

Згорнути

#17. Тепла підлога Valmi

Теплу підлогу фірми Valmi часто можна зустріти на маркетплейсах Розетка, Пром, Алло, Епіцентр і т.д. В Україні бренд з'явився порівняно недавно та пішов шляхом обману як і попередня компанія Ecopol. Характерні відмінності тут все ті ж: відсутність сертифікатів, відсутність підтвердженого виробництва, відсутність сервісу та завищена ціна, бо ви нібито платите за Фінську якість. Також не можна не згадати барвисті описи теплої підлоги Valmi на сайтах, з використанням маркетингових термінів типу: найнадійніша, найякісніша, інноваційна, удосконалена, перевірена часом тощо.

Зовнішніх характерних відмінностей від китайської теплої підлоги в продукції Valmi немає, як наприклад у німецькій чи європейській підлозі. Жоден європейський сайт цю продукцію не продає (легко перевірити, вбивши в пошук Google запит типу Valmi warm floor buy in Europe), в той час як на оф. сайті написано: "Компанія Valmi чудово зарекомендувала себе на ринку Європи та в Україні, тому багато років є лідером з продажу" .

Детальний розбір теплої підлоги Valmi та позиціонування їх як бренду провів один із магазинів в інтернеті, дивитися статтю .

Оцінка: 0 з 8
valmi.eu
Фінляндія
Ні
Ні
Ні
Тепла підлога Valmi

Це лише "верхівка айсберга"...

У нашому рейтингу виробників було розглянуто лише близько 20 фірм теплої підлоги. Але насправді в Україні, окрім представлених, Ви можете зустріти ще не один десяток брендів, наприклад: Grand Mayer, Veria, Warme, Raychem, Rhein, Magnum, Eltis, Наш комфорт, Warmstadt, Ексон+, Volterm, EcoHeating, Enext, HOF, 4Heat, Теплолюкс, Entso, Evro Termo, OneKeyElectro, Atlantic, Term, ThermoGreen і це не рахуючи нових приватних торгових марок, які з'являються щорічно. Зрозуміло перевірити їх усі можливості немає тому рекомендуємо вибирати надійних виробників, а не одноденні або вигадані бренди сумнівної якості та місця виробництва. Сподіваємося, у цьому вам допоміг наш рейтинг та порівняння електричної теплої підлоги. ☝️.


прогорніть, щоб побачити ще

рейтинг електричних теплих підлог за ціною та якістю

Зведений рейтинг "ціна-якість". Дані на діаграмі представлені у відносних одиницях. Актуальність даних за ціною – 02.05.2024.

Якщо провести медіану за графіком, то можна зробити висновок, що до фірм сегменту "ціна-якість" відносяться такі теплі підлоги: Wazzell, Fenix, In-Therm, Hemstedt, Flex.

прогорніть, щоб побачити ще

рейтинг електричних підлог за ціною

Рейтинг по "ціні" складено на основі середньої вартості нагрівальних матів кожного з брендів на 2024 рік. Середня ціна за 1 м2 отримана шляхом суми ціни матів площею 1, 3, 5, 8, 10 м2 поділеної на їхню сумарну площу (27 м2).

Згідно з результатами рейтингу найдешевшою теплою підлогою є фірми Alay Heat, Flex, ThermoGreen.

прогорніть, щоб побачити ще

діаграма рейтингу електричних підлог за якістю

Рейтинг по "якості" складений на основі вимірювань опору внутрішньої ізоляції нагрівальних жил високовольтним мегомметром HoldPeak PH-6688B на напрузі 5000 Вольт протягом 30 - 40 секунд.

Згідно з рейтингом найякіснішими виробниками теплої підлоги під плитку є фірми Nexans, Comfort Heat, Fenix.

ВИСНОВКИ

До списку ТОП-а брендів електричної теплої підлоги під плитку ми включили фірми з підсумковим рейтингом не нижче 4 балів. Фактично це бренди, які мають діючі сертифікати, сервісну службу в Україні та підтверджене місце виробництва.

ТОП-3 Фірми електричної теплої підлоги 2024

Найдорожні фірми теплої підлоги в 2024:

 1. Тепла підлога Comfort Heat • рейтинг: 6.8
 2. Тепла підлога Nexans • рейтинг: 6.5
 3. Електрична підлога Devi • рейтинг: 4.5

Найдешевші виробника електричної підлоги в 2024:

 1. Електрична підлога In-Therm • рейтинг: 6.7
 2. Тепла підлога GrayHot • рейтинг: 6
 3. Тепла підлога Flex • рейтинг: 4.8

Найякісніші бренди теплої підлоги в 2024:

 1. Тепла підлога Hemstedt • рейтинг: 8
 2. Електрична підлога Comfort Heat • рейтинг: 6.8
 3. Тепла підлога Nexans • рейтинг: 6.5

ТОП-5 Виробників теплої підлоги в номінації "Ціна - Якість"

Фірми теплої підлоги, що увійшли до номінації "Ціна-якість", сміливо можуть бути рекомендовані до покупки, тому що згідно з нашим аналізом вони мають порівняно невисоку ціну і відмінну якість.

Собираетесь купить или уже приобрели сомнительную фирму тёплого пола которая відсутній в нашем рейтинге? Задавайте вопросы и делитесь вашим опытом в комментариях, насколько удачной была ваша покупка и сотрудничество по другим торговым маркам.