Пн-Пт, 9:00 - 18:00 (063) 499-77-42 (066) 444-30-18   (098) 444-30-18 Заказать звонок
Получить консультацию

Оставьте Ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с Вами в ближайшее рабочее время для решения Вашего вопроса.

Ваш телефон
Ваш телефон*
Ваше имя
Ваше имя

* - Поля, обязательные для заполнения

Сообщение отправлено
Ваше сообщение успешно отправлено. В ближайшее время с Вами свяжется наш специалист
Закрыть окно
Закрыть окно
Магазин электроотопления в Киеве
Цікавитесь принципом роботи інфрачервоної плівки? Тоді ця стаття для Вас Як працює інфрачервона плівка для підлоги? Як працює інфрачервона плівка для підлоги?

Принцип роботи інфрачервоної плівки

Останнім часом в мережі інтернет зустрічається дуже багато міфів про те, що принцип дії, нагрівальної плівки полягає в інноваційних нано-технологіях, за допомогою яких виготовляється нагрівальний карбон.

Також часто сюди ж приписують міфи про надзвичайну корисність тепла від плівки для організму людини.Однак питання про те, наскільки корисна чи шкідлива інфрачервона плівка, буде розглянуто в іншій статті.

Так як же насправді працює інфрачервона плівка для підлоги?

  • Відповідь проста - також як і більшість електронагрівальної продукції. При проходженні струму через провідник - по не всім відомому закону Джоуля-Ленца, з нього починає виділятися тепло. Ми не будемо заглиблюватися в фізику, але розвіємо деякі міфи.

Часто некомпетентні продавці, описують неймовірний принцип дії інфрачервоної плівки котрий полягає в тому, що плівка гріє в першу чергу предмети в приміщенні і тіло людини.

Однак ми розібралися, що ік-плівка, це ніщо інше, ніж просто нагрівальний елемент , такий як нагрівальна спіраль праски, ТЕН котла або нагрівальний кабель для теплої підлоги, з відмінністю тільки в будові і інтесивності нагрівання.

Дайте собі відповідь на питання, якщо Ви укладете довільний нагрівальний елемент (наприклад спіраль з праски) під підлогове покриття (наприклад, під ламінат) і підключете цей елемент до мережі, чи буде він в першу чергу обігрівати предмети інтер'єру? Відповідь очевидна - ні.
Електричний струм, проходячи по карбоновим смугах ік-плівки, виділяє з них тепло, яке шляхом прямого теплообміну (теплопередачі) гріє в першу чергу підлогове покриття, яке в свою чергу віддає тепло в приміщення, предметам інтер'єру і т.д.

З наукової точки зору, нагріти спочатку предмети також неможливо тільки тому, що інфрачервоне випромінювання (іншими словами теплове) не проходить через непрозорі предмети.

Принцип роботи інфрачервоної плівки дуже простий. Феноменальних відкриттів в перетворенні електрики в тепло, в цьому пристрої немає. Однак ефект економії електроенрегіі в порівнянні з іншими нагрівачами - присутній, іноді навіть дуже значний. Більш детально це питання буде розглянуто в наступній статті.Залишились питання?
Отримайте безкоштовну консультацію від спеціаліста магазину
Отримати консультацію

Оцініть статтю:
(Голосів: 4, Рейтинг: 4.5)
4.5
4

  • Комментарі
Загрузка комментариев...
Товари зі статі
-7%
Мощность, Вт/м.пог.
Мощность, Вт/м.пог.
Мощность, Вт/м.пог.
Мощность, Вт/м.пог.
Мощность, Вт/м.пог.
Мощность, Вт/м.пог.
Мощность, Вт/м.пог.
Мощность, Вт/м.пог.
-7%
Мощность, Вт/м.пог.
Мощность, Вт/м.пог.


Товар добавлен в корзину
Итого:
Купить в один клик
 
Заполните данные для заказа
Ваш заказ принят!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время,
благодрим за покупку.
Закрыть окно
Запросить стоимость товара
Заполните данные для запроса цены
Запросить цену Запросить цену