Пн-Пт, 9:00 - 18:00 (063) 499-77-42 (066) 444-30-18   (098) 444-30-18 Заказать звонок
Получить консультацию

Оставьте Ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с Вами в ближайшее рабочее время для решения Вашего вопроса.

Ваш телефон
Ваш телефон*
Ваше имя
Ваше имя

* - Поля, обязательные для заполнения

Сообщение отправлено
Ваше сообщение успешно отправлено. В ближайшее время с Вами свяжется наш специалист
Закрыть окно
Закрыть окно
Магазин электроотопления в Киеве
Не знаєте якої товщини обрати підложку для плівкої підлоги? Дивіться відповідь в нашій статті. Яка оптимальна товщина підложки для інфрачервоної підлоги? Яка оптимальна товщина підложки для інфрачервоної підлоги?

Оптимальна висота підкладки для плівкової підлоги

В процесі покупки інфрачервоної підлоги під ламинат, левову частку уваги потрібно приділити підбору теплоізолюючої підкладки . На перший погляд, це супутній другорядний елемент, не настільки важливий, як сама інфрачервона плівка і терморегулятори. Однак це далеко не так.

Від якості і параметрів (высоти, складу) підложки для інфрачервної підлоги під ламінат напряму залежить довговічність і економічність роботи вашого плівкової підлоги. Яким чином?

По перше, якщо підкладка не дуже добре затримує тепло, Ви щорічно будете переплачувати за електроенергію, так як частина тепла, що виділяється інфрачервоною плівкою просто буде йти в нікуди (в бетонні перекриття, в стелю сусідам, в фундамент, в підвал і т.д). Само собою зрозуміло, що чим більше товщина підкладки , тим кращі її теплоізоляційні властивості.
По друге, якщо висота підкладки для плівкової підлоги, менше 4 мм є ймовірність того, що контактні місця (точки підключення ІЧ-плівки), а також температурний датчик, можуть пошкодитися із-за механічного впливу дошки ламінату на них (особливо під навантаженням). І такі випадки, зустрічаються досить часто .

Вимоги які пред'являються до підложок для плівкової підлоги

  • мінімально-допустима товщина 4 мм , тому що якщо підложка під плівкову підлогу матиме товщину нижче допустимої з неї будуть виступати контакти ІЧ-плівки й електричні проводи, які в майбутньому можуть роздавитися дошкою ламінату;
  • підкладка повинна мати тепловідбиваючий НЕ струмопровідний шар . Здійснювати монтаж інфрачервоної підлоги на металізовані (фольговані) підкладки не рекомендується, через імовірність скупчення на ній великої кількості статичних зарядів, що в свою чергу призведе до неприємного шуму в вигляді "потріскування" при роботі теплої підлоги
  • великим плюсом є хороші гідроізоляційні властивості підкладки;
  • підкладка не повинна давати усадку з часом, а інакше через кілька років ламінат почне скрипіти, з'являться зазори між дошкою, а також може вийти з ладу сама інфрачервона тепла підлога, із-за роздавлювання контактів дошкою ламінату, після усадки підкладки.

Підложка Поліфом, від угорського виробника, відповідає всім цим вимогам, при цьому має доступну ціну. Підкладка Поліфом може мати товщину 4 або 5 мм.

Крім того, існує південнокорейська підложка для інфрачервоної підлоги - Heat Plus E-pex . Виробником цієї підложки є один з лідерів у виробництві плівкових інфрачервоних підлог - компанія Хіт Плюс. Однак через далекі прямі поставки з Південної Кореї, ціна підложки Heat Plus E-pex приблизно на 30% вище , ніж у угорської Поліфом, в той час, як якість у них практично однакова, за винятком того, що у E-pex в якості тепловідбивача використовується - прозорий лавсан .

ПІДЛОЖКА ПІД ІНФРАЧЕРВОНУ ПІДЛОГУ - ФОТО З МОНТАЖУ

яку підложку вибрати під плівкову підлогу? E-pex
підложка під плівкову теплу підлога - яка краще? Поліфом

Рекомендуємо вибирати товщину підложки для інфрачервоної підлоги не менше 4 міліметрів . Якщо під Вами знаходиться холодний підвал, застосовуйте підкладку товщиною - 5 мм .

Залишились питання?
Отримайте безкоштовну консультацію від спеціаліста магазину
Отримати консультацію

Оцініть статтю:
(Голосів: 4, Рейтинг: 4)
4
4

  • Комментарі
Загрузка комментариев...


Товар добавлен в корзину
Итого:
Купить в один клик
 
Заполните данные для заказа
Ваш заказ принят!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время,
благодрим за покупку.
Закрыть окно
Запросить стоимость товара
Заполните данные для запроса цены
Запросить цену Запросить цену