Пн-Пт, 9:00 - 18:00 (063) 499-77-42 (066) 444-30-18   (098) 444-30-18 Заказать звонок
Получить консультацию

Оставьте Ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с Вами в ближайшее рабочее время для решения Вашего вопроса.

Ваш телефон
Ваш телефон*
Ваше имя
Ваше имя

* - Поля, обязательные для заполнения

Сообщение отправлено
Ваше сообщение успешно отправлено. В ближайшее время с Вами свяжется наш специалист
Закрыть окно
Закрыть окно
Магазин электроотопления в Киеве
В даній статті ви дізнаєтесь чому не варто використовувати поліетиленову плівку при монтажі ІЧ-підлоги під ламінат Чи потрібно класти поліетиленову плівку зверху на інфрачервону підлогу? Чи потрібно класти поліетиленову плівку зверху на інфрачервону підлогу?

Останнім часом наші клієнти після покупки інфрачервоної теплої підлоги, при самостійному монтажі, задають питання
«Чи потрібна поліетиленова плівка поверх нагрівальної?»

На нашому сайті в інструкції по монтажу плівкової підлоги під ламінат відсутня інформація щодо поліетиленової плівки однак в мережі інтернет, особливо в YouTube, присутні не мало роликів де майстри строго рекомендують її використовувати.

Давайте разом розберемося, чи потрібна поліетиленова плівка зверху над плівковою підлогою , які її переваги і недоліки.

Поліетиленова плівка над інфрачервоною підлогою - загальні положення

Поліетиленову плівку іноді стелять поверх нагрівальної безпосередньо перед укладанням ламінату. Нам відомо кілька трактувань даного дії:

 • 1. «Поліетиленова плівка потрібна, як гідробар'єр»

  Сумнівне застосування, в першу чергу через те, що інфрачервона нагрівальна плівка повністю герметична і незначна волога пошкодити її не зможе.

  Доказом цього можуть бути нагрівальні інфрачервоні килимки в яких ІЧ-плівка «у відкриту» використовується для сушіння мокрого взуття взимку.
  гріючий килимок

  До того ж, якщо ви використовуєте фірмову підкладку під плівкову підлогу, вона вже має в своїй основі гідробар'єр, а зверху нагрівальна плівка захищена самим покриттям підлоги.

 • 2. «Поліетиленова плівка потрібна для того, щоб не прорізати ІК-плівку ребром ламінату при його установці і замиканні в замок»

  На перший погляд, в теорії дана версія може здатися правдоподібною. Дійсно, в процесі складання ламінату при замиканні дошки в замок, місцями гостре ребро дошки може створювати зайвий тиск на ІЧ-плівку.

  нагрівальна плівка і ламінат

  Однак нагрівальна плівка досить еластична і щільна . На практиці за 10 років ми не зустрічали жодного випадку , коли б при монтажі ламінату або паркету, дошкою вдалося прорізати нагрівальну плівку.

Єдиним аргументованим виправданням використання поліетиленової плівки разом з плівковим підлогою є функція додаткового гідробар'єру у випадках повного затоплення квартири (кімнати) в момент роботи плівкової інфрачервоного теплої підлоги .

В цьому випадку, така конструкція буде більш безпечна, якщо в цей момент люди знаходяться всередині квартири. Однак такі ситуації на практиці зустрічаються також вкрай рідко.

Мінуси від використання поліетиленової плівки поверх інфрачервоної підлоги

До істотних мінусів використання поліетиленової плівки поверх інфрачервоної відноситься погіршена теплопередача між нагрівачем і ламінатом. Саме тому наші фахівці ніколи не використовують в таких конструкціях поліетилен.

Справа в тому, що поліетилен є додатковим прошарком котрий погіршує теплопередачу від інфрачервоної плівки до ламінату. В процесі експлуатації (при нагріванні і охолодженні) на поліетилені можуть сформуватися «хвилі».

ламінат на інфрачервоній плівці без поліетилену

І тут потрібно розуміти, що будь-який повітряний зазор між нагрівальною плівкою і покриттям підлоги (навіть самий мінімальний) в рази погіршує теплопередачу між нагрівачем і ламінатом і сприяє локального перегріву ділянок ІК-плівки, так як повітря є - теплоізолятором.

Іншими словами, якщо поліетилен НЕ щільно прилягає до нагрівальної плівки - ефективність обігріву знижується, а нещільне прилягання може утворитися через температурне розширення.

Коли варто застосовувати поліетиленову плівку разом з інфрачервоною?

Незважаючи на те, що особливої вигоди від використання поліетилену при монтажі плівкової підлоги під ламінат - нету, в каталозі нашого інтернет-магазину даний товар присутній.

Справа в тому, що поліетиленова плівка є обов'язковим шаром при монтажі плівкової підлоги під цементну стяжку. Більш докладно про цю технологію читайте тут

набір плівкової підлоги під стяжку

Залишились питання?
Отримайте безкоштовну консультацію від спеціаліста магазину
Отримати консультацію

Товар добавлен в корзину
Итого:
Купить в один клик
 
Заполните данные для заказа
Ваш заказ принят!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время,
благодрим за покупку.
Закрыть окно
Запросить стоимость товара
Заполните данные для запроса цены
Запросить цену Запросить цену